comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Demirkol'dan Manchester United - Fenerbahçe maçı yorumu

21 Ekim 2016, Cuma 00:17
Mehmet Demirkol'dan Manchester United - Fenerbahçe maçı yorumu

Manchester United - Fenerbahçe maçını yorumlayan Mehmet Demirkol, sarı lacivertlilerin futbolunu sert bir dille eleştirdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin, UEFA Avrupa Ligi'nde Manchester United deplasmanında 4-1 mağlup olmasını değerlendiren Mehmet Demirkol, karşılaşma sonrası ilginç ve sert eleştirilerde bulundu. 

MEHMET DEMİRKOL FENERBAHÇE'YE SERT ELEŞTİRİ
Maçın ardından NTV Spor'da yayınlanan Avrupa Ligi Özel programında Manchester United - Fenerbahçe maçını yorumlayan Demirkol, şunları söyledi:

"Açık söyleyeyim, 4-0'dan sonraki sonuçtan memnunum. Daha farklı da olabilirdi. Zaten 4-0'dan sonra şenliğe döndü maç. Van Persie'nin jübile merasimi gibiydi. Yani Fenerbahçe bir Avrupa kupası maçına çıkmış ama hiç öyle bir hava yoktu. Yani şu kadroda herkes tek tek Fenerbahçe'de oynamayı hak ediyor ama bir arada olmuyor. Kadro mühendisliği oturmadı, oturmuyor. Mesela Manchester United'ın gollerine kadar rakibi getirmedi Fenerbahçe. Ancak topu döndüremedi. Böyle olunca peş peşe amatör hatalardan penaltılar geldi."

"ADVOCAAT FENERBAHÇE'DE ÇALIŞMAK İSTEMİYOR"

Advocaat'ın da Fenerbahçe'de yanlış işler yaptığını söyleyen Demirkol, "Hollandalı zaten Fenerbahçe'de çalışmak istemediğini açık açık söylüyor. Kadro şöyle, oyuncular çalışmıyor diye sürekli sitem ediyor. Belli işte. İstemiyor burada çalışmayı." ifadelerini kullandı. 

"FENERBAHÇE'NİN EN İYİ OYUNCUSU MEHMET TOPAL OLAMAZ."

Mehmet Demirkol sözlerine şu şekilde devam etti: "Fenerbahçe, Manchester United'a golü nasıl attı? Yine Mehmet Topal getirdi. Alanyaspor maçında Mehmet Topal golü attı. Fenerbahçe'nin en iyi oyuncusu Mehmet Topal olamaz. Santraforu olur, 10 numarası olamaz ama defansif orta saha oyuncusu olamaz. Fenerbahçe kalibresindeki bir takımda böyle olmamalı." dedi. 

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.