comScore

Mehmet Demirkol'dan Lucescu'ya: "Bilmiyorsun."

13 Kasım 2017, Pazartesi 22:40
Mehmet Demirkol'dan Lucescu'ya:

A Milli Takımın Arnavutluk'a 3-2 kaybettiği maçın ardından Mehmet Demirkol, Lucescu'ya mesaj gönderdi. 

FutbolArena - Türkiye hazırlık maçında Arnavutluk'a 3-2 mağlup oldu. Maçın ardından NTV Spor'da Mehmet Demirkol milli takımdaki problemleri masaya yatırdı. 


Türkiye 2-3 Arnavutluk Mehmet Demirkol'un yorumları


Türkiye - Arnavutluk maçının ardından NTV Spor'da Mehmet Demirkol milli takımın aldığı mağlubiyeti ve yaşanan sorunları değerlendirdi. 

"MESUT ÖZİL'İ EĞER..."
Biz Mesut Özil'i 2009'da milli takıma koysaydık, buraları göremezdi. Net iddiam. Biz bu kaosun içinde değerlendiremezdik Mesut Özil'i. Kullanamazdık onu, kaybederdik. Çok doğru bir tercih yaptı. 

"LUCESCU GEÇEN SENEKİ CENGİZ ÜNDER'İ BİLMİYOR"
Biz oyun kuramıyoruz. Böyle bir şey yok. Olmamasının sebebi de, tepeden bu takıma bakacaksak eğer Lucescu Cengiz'in solda daha iyi oyuncu olduğunu bilmiyor mesela. Çünkü kendisi söylüyor oyuncuların çoğunu tanımıyorum diyor. Geçen seneki Cengiz'i bilmiyor. Ben de aslında hiçbir Türk oyuncuya İtalya'yı tavsiye etmem. Emre Belözoğlu da öyle. Keşke İspanya'ya gitseydi. Ülkeler arası böyle bir şey var. Türkiye - İtalya iyi bağlantı değil. 

"SÜREKLİ ŞİKAYET EDİYORSUN YA..."

Sen sürekli şikayet ediyorsun ya bunu kullan. Cenk var. Deniz iyi. Yeni bir şey kuruyorsun zaten. Emre Akbaba iyi oynat. Cengiz'i de solda oynat. İşte var senin elinde oyuncular. 

Ay Yıldızlı takımla ilgili tüm gelişmelere Milli Takım Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.