comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Demirkol'dan Fenerbahçe'ye sert sözler

20 Ekim 2016, Perşembe 23:38
Mehmet Demirkol'dan Fenerbahçe'ye sert sözler

Mehmet Demirkol, Fenerbahçe'nin sergiediği futbola eleştiriler yağdırdı.

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi grup etabı üçüncü maçında Fenerbahçe deplasmanda konuk olduğu Manchester United karşısında kötü bir performans sergiledi.

Skorun 3-0 olduğu ilk yarı sonunda NTV Spor canlı yayınında konuşan Mehmet Demirkol, Fenerbahçe'nin sergiediği futbola eleştiriler yağdırdı.
'PAS KALİTESİ KABUL EDİLEMEZ'

Mehmet Demirkol açıklamasında "Fenerbahçe'nin şekil olarak bir problemi yoktu maçın başında. Ama yani işte kabul edilemez şey pas kalitesi. O kadar kötü ki. Pozisyona gireceksiniz bambaşka yere top atılıyor. Fenerbahçe yeni bir şeyle tanışmış gibi. Ne olursa olsun böyle olmaz. Hangi tip oyunculardan kurulu olursa olsun, isimleri alt alta koyduğun zaman böyle bir oyun çıkmaz. Advocaat'ın en fazla yapacağı şey Van Persie-Emenike. Elinde çok seçenek yok. Ama top dönmüyor. Çok acaip paslar atılıyor. İlk yarıda üç tane korner atıldı rakibe gitti. Top dönmüyor. Topla ilişki çok zayıf. Kjaer ilk iki golün müsebbibi (sorumlusu). Kime güveniyordu bu takım geçen sene? Kjaer'e güveniliyordu. Ama şimdiki hal? Tekrar ediyorum. Şeklinde hiçbir sorun yok takımın. Bu kadroyla böyle dizilebilirsin. Ama topla ilişki çok kötü." dedi.

VOLKAN'A ELEŞTİRİ

Volkan Demirel'i eleştiren Demirkol, "Volkan'ın da bir şeyler kurtarmasını bekliyoruz. Volkan, bu sezon ölçüsünde söylüyorum, hangi maçta iyiydi? Biraz daha fazlası bekleniyor. Volkan'ı Volkan yapan ne? Biraz daha fazlasını... " ifadelerini kullandı.
 

FutbolArena Transfer Arenası (16 Temmuz 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.