comScore

Mehmet Demirkol'dan Fatih Terim'e mesaj

13 Kasım 2016, Pazar 09:51
Mehmet Demirkol'dan Fatih Terim'e mesaj

NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Türkiye - Kosova maçının ardından Fatih Terim'in basın toplantısını değerlendirirken, Terim'in formsuz olduğunu dile getirdi. 

FutbolArena - NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Türkiye - Kosova maçının ardından Fatih Terim'in basın toplantısını değerlendirdi:

"FATİH HOCA KUSURA BAKMASIN AMA..."
Fatih Hoca çok iyi hissetmiyor kendini. Belli bu. %100 formunda değil. Maddi manevi formunda değil. Maddi derken fiziksel olarak. Kusura bakmasın ama bu konuyu buralara getiren biz değiliz, kendisi... Alınca laf ediyorsunuz almayınca laf ediyorsunuz diyor. Bunu diyemez. Ben bunu kabul etmem. Bu yaptığı açıklamalar biraz daha açık olduğu için memnunum. Çağırsın ya da çağırmasın fark etmez. Çağırıp çağırmadığı kendi kararı ama nedeni bizi ilgilendirir. Milli takım formasını şerefle taşımak isteyenlere kağımız açık' sözleri benim ilgimi çekmemişti ama Arda 'Şeref falan ne oluyor' deyince ben geri dönüp bakmıştım. Arda alınganlık yaptı demiştim ben o dönem. Konuyu bulanık bırakırsanız böyle olur. Bunda suçlu olan medya değil."

"VOLKAN DEMİREL HAKLI..."

Volkan Demirel haklı bence lobi konusunda. A Milli takımının çıktığı her 3 maçın birinde Fatih Terim takımın başındaydı. Fatih Hoca çok oyuncu çağırır. Başkasına çağıracak oyuncu bırakmaz ki. Volkan da haklı Terim de haklı. Yeter ki açıklık olsun."

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)