comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Demirkol'dan Aykut Kocaman iddiası! Fenerbahçe...

26 Şubat 2017, Pazar 23:25
Mehmet Demirkol'dan Aykut Kocaman iddiası! Fenerbahçe...

Gaziantepspor - Fenerbahçe maçını değerlendiren yorumcu Mehmet Demirkol çarpıcı ifadeler kullandı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında Gaziantepspor sahasında Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldı.

NTV Spor canlı yayınında Gaziantepspor - Fenerbahçe maçını değerlendiren yorumcu Mehmet Demirkol çarpıcı ifadeler kullandı.
 

Mehmet Demirkol'dan Aykut Kocaman ve Fenerbahçe yorumu


Aykut Kocaman iddialarını yorumlayan Mehmet Demirkol açıklamasında, "Aykut Hoca'nın futbolu, anlayışı Fenerbahçeli taraftarları mutlu etmez. Oyunu hızlandıracak bir şey lazım. Koş, koş, koş, koş... Topu koşturmak lazım... Aykut Kocaman'ı ben de çok severim, 'Kral Aykut' yani. Ama olmayacak iş var. Fenerbahçe'yi çalıştırdığı dönemi iyi hatırlamak lazım. İyi hatırlayalım. Aykut Hoca'nın oynattığı futbol beğenilmiyor. Fenerbahçe'de de taraftarı mutlu etmez. Konya'da bile sorun oluyor. 3 Temmuz dönemi öncesinde Trabzonspor birkaç defa Aykut Kocaman'ı teknik direktörlüğe getirmek istedi. Bizzat biliyorum. Fenerbahçe'nin sorunu teknik direktör sorunu değil. Sorun yönetim. Olmuyor artık." diye konuştu.
Aziz Yıldırım yönetimini eleştiren Mehmet Demirkol, "Fenerbahçe'ye bu yönetim, bu anlayış varken Guardiola'yı, Mourinho'yu getir yine bir şey olmaz. Sorun hoca değil, yönetim" ifadelerini kullandı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"