comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Demirkol: 'Tek suçlu Aziz Yıldırım'

17 Ekim 2016, Pazartesi 20:32
Mehmet Demirkol: 'Tek suçlu Aziz Yıldırım'

Mehmet Demirkol, Fenerbahçe'yi bugüne kadar getiren tek suçlu ismin Aziz Yıldırım olduğunu söyledi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasında Kadıköy'de ağırladığı Alanyaspor ile 0-0 berabere kalan Dick Advocaat yönetimindeki Fenerbahçe eleştirilere maruz kaldı.

NTV Spor canlı yayınında konuşan spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Fenerbahçe'yi bugüne kadar getiren tek suçlu ismin Aziz Yıldırım olduğunu söyledi.
'TEK SUÇLU AZİZ YILDIRIM'

Mehmet Demirkol yorumunda "Geçen sezon Fenerbahçe'nin bazı oyuncuları 'kötü çalışıyoruz' diye bağırdı. Fenerbahçe yönetimi 1 sene sonra, yeni sezonun başlamasına günler kala ikna oldu. Ben burada ne Pereira'yı, ne Terraneo'yu ne de Hasan Çetinkaya'yı suçlarım. Tek suçlu Aziz Yıldırım. Hasan Çetinkaya'nın takım içinde Pereira'ya yapılan eleştirilere başkana rapor etmeme olasılığı var mı? Fenerbahçe'nin stadyumunun dolmaması taraftarların inancını yitirdiğinin göstergesidir." ifadeerini kullandı.

'ALİ KOÇ ŞİMDİDEN GÖREVİNE BAŞLAMALI'

Yıldırım'ın başkanlığı bırakacağı açıklaması üzerine Ali Koç tavsiyesinde bulunan Demirkol, "Aziz Yıldırım Benden sonra gelecek olan başkan Ali Koç'tur demişti. Muhtemelen rakip çıkmayacak. Aziz Yıldırım da onursal başkan olacak. Bence Ali Koç, bugünden itibaren Fenerbahçe başkanlığı görevine fiilen başlamalıdır. Rakip çıkmayacağı belli." dedi.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.