comScore

Galatasaray Galatasaray

Mehmet Demirkol: "Riekerink giderse Sneijder'in yarısı gider"

13 Şubat 2017, Pazartesi 12:39
Mehmet Demirkol:

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Galatasaray'da Riekerink'in gönderilmesi halinde Sneijder'in de bundan etkileneceğini dile getirdi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 20. haftasında sahasında Kayserispor'a mağlup olan Galatasaray'da teknik direktör Jan Olde Riekerink'in geleceği tartışılıyor. Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Hollandalı teknik adamın gönderilmesi halinde Wesley Sneijder'in de bundan etkileneceğini ve bu yüzden yapılacak olan hamlenin Sneijder'i üzmeden gerçekleşmesi gerektiğini dile getirdi.

"GALATASARAY'IN HOCASI TRİBÜNDEYDİ"
NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında konuşan Mehmet Demirkol, "Galatasaray'da en önemli konu Riekerink kalacaksa da gidecekse de bunu Sneijder'i üzmeden yapmak lazım. Riekerink giderse, Sneijder'in de yarısı gidecek. Riekerink'i altyapıya mı gönderecekler? Ben olsam gitmem. 

Galatasaray'ın teknik direktörü (Sneijder) dün tribündeydi. Galatasaray'ın şampiyonluk şansı var. Sneijder'i üzmeyeceksin, kırmayacaksın ama." dedi.

"BİR TEK GALATASARAY'DA OLUR"

Kayserispor maçı sonrası Galatasaray yöneticisi Cengiz Özyalçın ile bir taraftar arasında yaşanan tartışmaya da değinen Demirkol, "Cengiz Özyalçın ile taraftar arasındaki tartışma Türkiye'de bir tek Galatasaray'da olur. Başka takımda izin vermezler. Galatasaray'da demokrasi var. Başka kulüpte o taraftar anında paketlenirdi." ifadelerini kullandı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)