comScore

Mehmet Demirkol kimdir, kaç yaşında? Mehmet Demirkol hangi takımlı? Mehmet Demirkol nereli?

09 Ağustos 2018, Perşembe 13:58
Mehmet Demirkol kimdir, kaç yaşında? Mehmet Demirkol hangi takımlı? Mehmet Demirkol nereli?

Mehmet Demirkol kimdir, kaç yaşında? Mehmet Demirkol evli mi? Mehmet Demirkol aslen nereli? Mehmet Demirkol hangi takımı tutuyor? beIN Sports ile anlaşan Mehmet Demirkol hakkında merak edilenleri sizlere derledik. Mehmet Demirkol kim ve Mehmet Demirkol hangi takımlı sorularının yanıtları da haberimizde. 

Mehmet Demirkol kimdir? Mehmet Demirkol kaç yaşında? Mehmet Demirkol nereli? Mehmet Demirkol evli mi? Mehmet Demirkol aslen nereli? Mehmet Demirkol hangi takımlı? Mehmet Demirkol'un beIN Sports ile anlaşmasının ardından internette Mehmet Demirkol kim, Mehmet Demirkol takım tutuyor mu gibi aramalar yapılıyor. Sizler için Mehmet Demirkol hakkında tüm detayları haberimizde toparladık. 
 

Mehmet Demirkol kimdir, kaç yaşında? Mehmet Demirkol hangi takımlı?


Mehmet Demirkol, 1970 yılında İstanbul'da doğmuştur. Mehmet Demirkol, Galatasaray Lisesi mezunudur. Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi bölümünden mezundur. Mehmet Demirkol bir süre halkla ilişkiler sektöründe görev yaptıktan sonra spor yazarlığına geçiş yaptı.

Mehmet Demirkol Gazete Pazar, Yeni Binyıl, Radikal, Milliyet ve Fanatik Gazetelerinde çalıştı. Mehmet Demirkol uzun süredir NTV Spor ekranlarında yaptığı yorumlarla ilgiyle takip ediliyordu. NTV Spor'un kapanmasının ardından Mehmet Demirkol, beIN Sports ile anlaşma sağladı. 
Mehmet Demirkol'un hangi takımlı olduğu da merak edilen konuların başında geliyor. Yaptığı objektif yorumlarla dikkat çeken Mehmet Demirkol, Galatasaray Lisesi mezunu olmasına rağmen Fenerbahçe taraftarı olarak biliniyor. 

MEHMET DEMİRKOL INSTAGRAM HESABI >>


Mehmet Demirkol evli mi?


Mehmet Demirkol hakkında merak edilen konulardan biri de Mehmet Demirkol'un evli olup olmadığıdır. Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol evli ve 2 çocuk babasıdır.

FutbolArena akşam haberleri turu (26 Nisan 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.