comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mehmet Demirkol: 'Şenol Güneş, Milli Takım'ı çalıştırsın'

17 Ekim 2016, Pazartesi 12:53
Mehmet Demirkol: 'Şenol Güneş, Milli Takım'ı çalıştırsın'

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Şenol Güneş'ten övgüyle söz ederken Milli Takım'ı da en formda hocanın çalıştırması gerektiğini söyledi.

FutbolArena - NTV Spor'da yorumlarda bulunan Mehmet Demirkol, Şenol Güneş'ten övgüyle söz etti. Tecrübeli teknik adamın çok formda olduğunu ifade eden Demirkol, "Milli takımları en formda teknik direktör kimse o çalıştırmalı" dedi.

İşte Mehmet Demirkol'un Spor Servisi programındaki sözleri:
"Şenol Güneş çok büyük bir teknik direktör. Beşiktaş'ta kötü bir santrafor performansı izliyoruz, sürekli diziliş değişiyor. Dünyanın hiçbir yerinde bunu göremezsin. Şampiyon takım yeni sezonda 7 haftada 5 farklı taktikle oynuyor. Stoper havuzumuz dar diyor, ona rağmen yürüyor. Büyük hoca performansı bu. Gökhan Gönül de en üst seviyeye çıkarsa o zaman kapa dükkanı, bütün takımları Şenol Güneş çalıştırsın. Bir ara Fatih Terim de öyleydi.

A Milli Takım teknik direktörlüğünü en formda hoca kimse o yapmalı. Dick Advocaat, herkes milli takıma gidiyor deyip Hollanda'ya gidiyor. Şenol Güneş'in de oyuncuları milli takıma gidiyor, o zaman Şenol hoca da Milli Takım'ı çalıştırsın. Fatih hoca da Galatasaray'ı çalıştırsın. Kim formda olursa Milli Takım'ı o yönetmeli. Milli takımlar için dünyadaki yapı yanlış. Senede 7 maç için 2-3 milyon Euro maaş mı verilir?"

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.