comScore

Mehmet Aydemir kimdir, kaç yaşında? Mehmet Aydemir Leyla Aydemir'in katili mi?

19 Temmuz 2018, Perşembe 15:35
Mehmet Aydemir kimdir, kaç yaşında? Mehmet Aydemir Leyla Aydemir'in katili mi?

Mehmet Aydemir kimdir, kaç yaşında? Mehmet Aydemir aslen nereli? Mehmet Aydemir Leyla Aydemir'in akrabası mı? Leyla Aydemir'i öldürdüğü iddia edilen babasının kuzeni olan Mehmet Aydemir, cinayet sonrası ne açıklama yapmıştı? Mehmet Aydemir Leyla'yı öldürdü mü? Mehmet Aydemir neden tutuklandı?

Mehmet Aydemir neden tutuklandı? Mehmet Aydemir Leyla Aydemir'i öldürdü mü? Ağrı'da kaybolan ve günler sonra bulunan Leyla bebeği öldürdüğü iddiasıyla babasının kuzeni olan Mehmet Aydemir tutuklandı. Ağrı Savcılığı konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Bir kişi kasten öldürmek suçundan Leylar Aydemir'in katili tutuklandı" ifadelerini kullandı. Peki Mehmet Aydemir kimdir? Mehmet Aydemir kaç yaşında? Mehmet Aydemir aslen nereli? Mehmet Aydemir Leyla bebeği öldüren kişi mi?
 

Mehmet Aydemir Leyla Aydemir'i öldürdü mü? Leyla bebeği öldüren kişi Mehmet Aydemir mi? Mehmet Aydemir Leyla bebek için ne dedi?


Ağrı'da kaybolan ve günlerce arandıktan sonra ölü olarak bulunan Leyla Aydemir'in katil zanlısının kim olduğu merak ediliyordu. Leyla'nın katilini bulmak için çalışmalarını günlerdir sürüdren emniyet güçlerinin Leyla Aydemir'in babasının kuzeni olan Mehmet Aydemir'i tutukladı. Ağrı Savcılığı yaptığı açıklamada, "Leyla Aydemir'in katil zanlısı bir kişiyi kasten öldürme suçundan tutuklandı" ifadelerine yer verildi.

NE DEMİŞTİ?

Mehmet Aydemir, Leyla Aydemir'in cinayeti sonrası DHA'ya yaptığı açıklamada şunları söylemişti:

"Saat 11.00 gibi telefon geldi. Sosyal medyada senin hakkında konuşuyorlar dediler. Beni katil olarak gösterdiler. Eğer bu kadar adaleti istiyorsanız gelin birlik beraberlik olalım, beraber bulalım, beraber asalım ki başka Leylaların canı yanmasın."

MEHMET AYDEMİR MESAJLARI İÇİN TIKLA >>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"