comScore

Mehmet Aslan'a silahlı saldırı! Mehmet Aslan'ın durumu, Mehmet Aslan'a ne oldu? (Mehmet Aslan kimdir, kaç yaşında, nereli?)

08 Mayıs 2018, Salı 22:04
Mehmet Aslan'a silahlı saldırı! Mehmet Aslan'ın durumu, Mehmet Aslan'a ne oldu? (Mehmet Aslan kimdir, kaç yaşında, nereli?)

Mehmet Aslan'a ne oldu? İYİ Parti Kurucu Üyelerinden Mehmet Aslan silahlı saldırı mı düzenlendi? Son dakika gelişmesi yaşanıyor. Mehmet Aslan'ın silahlı saldırıya uğradığını öğrenenler İYİ Parti Kurucu Üyelerinden Mehmet Aslan sağlık durumunu merak etmeye başladı. İşte Mehmet Aslan'a düzenlenen silahlı saldırıya dair son dakika haberleri. 

FutbolArena - Son dakika! Mehmet Mehmet Aslan silahlı saldırı!  İyi Parti Kurucu Üyesi Mehmet Aslan'a kurşunlu saldırı! Mehmet Aslan'a ne oldu? Son dakika Mehmet Arslan'a silahlı saldırı düzenlenmesi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Peki Mehmet Arslan iyi mi? Mehmet Aslan'a ne oldu? Mehmet Aslan'ın sağlık durumu nasıl? Oda TV'nin Mehmet Arslan haberinin ardından internet ortamında tüm kullanıcılar İYİ Parti Kurucu üyesi Mehmet Aslan'ın durumunu merak etmeye başladı. 


Mehmet Aslan son dakika haberleri


Pazartesi günü Pazartesi günü İstanbul Bağcılar'da seçim çalışması yapan İYİ Parti üyelerine düzenlenen bıçaklı saldırının bu kez silahlı saldırı! Oda TV'nin haberine göre Mehmet Arslan'ın evi kurşunlandı. Mehmet Aslan'ın ilk aşamada sağlık durumu merak edilirken, henüz kendisi veya ailesinden resmi bir açıklama geldi. Ancak bu haberin ardından Mehmet Arslan'ın şu an itibariyle durumu iyi olduğu ve kısa süre içinde bir açıklama yapılacağı öğrenildi.  Öte yandan Aslan'ın saldırı anında evde olmadığı, durumunun iyi olduğu gelen bilgiler arasında.

 

Mehmet Aslan kimdir?


29 Nisan 1980 tarihinde İstanbul‘da dünyaya gelen Mehmet Aslan doğma büyüme buralıdır. Film ve dizi oyuncusu olan Aslan ayrıca MHP'nin İstanbul milletvekilidir. 

Babası gazinolar kralı Fahrettin Aslan, annesi Arzu Aslan'dır. Babasının ilk eşinden olan Sacit Aslanve Selçuk Aslan adında iki abisi vardır.

İlkokulu İstanbul'da devlet okulunda okudu. 10 yaşında Paris‘e gitti. Ve 10 yıl Ecole Pascal'da okudu. Sonra Baccalaureat diplomasını aldı. Bir yıl Sorbon‘da psikoloji okuduktan sonra Boston Üniversitesi‘nde Uluslararası Ticaret okudu. Döndükten sonra Yeditepe Üniversitesi‘nde de okudu diplomayı oradan aldı. Fransızca, İngilizce, İspanyolca olmak üzere üç yabancı dil bilmektedir. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"