comScore

Mehmet Ali Erbil ile Aylin Coşkun'un olay videosu (Mehmet Ali Erbil Aylin Coşkun taciz)

27 Mart 2018, Salı 10:35

Aylin Coşkun İnstagram hesabında yapılan yorumla gündeme gelirken bu kez de Mehmet Ali Erbil ile yıllar önce bir programda yaşadığı anlar gündeme düştü. Aylin Coşkun Mehmet Ali Erbil taciz görüntüleri internette yeniden gündeme oturdu.

Aylin Coşkun Mehmet Ali Erbil taciz görüntüleri adı altında aratılan video sosyal medyayı salladı. Aylin Coşkun İnstagram hesabından yapılan yorumla gündeme gelirken bu kez Mehmet Ali Erbil ile yıllar önce programda yaşadığı anlar ortaya çıktı. Aylin Coşkun Mehmet Ali Erbil taciz videosu adında dolaşan videoda neler yaşanıyor? Mehmet Ali Erbil Aylin Coşkun'u taciz etti mi?
 

Mehmet Ali Erbil Aylin Coşkun'u taciz etti mi? (Mehmet Ali Erbil Aylin Coşkun)


Türk televizyon tarihinin unutulmaz görüntüleri arasında yer alan Mehmet Ali Erbil Aylin Coşkun taciz görüntüleri sosyal medyada yeniden olay yarattı. Videonun yaygınlaşmasının ardından yorumlarda bulunan kullanıcılar, RTÜK'ün bu görüntüler karşısında nasıl sessiz kaldığını sorguladı. Aylin Coşkun Mehmet Ali Erbil görüntüleri internette şu anda da en fazla aratılan video oldu. 


 

Aylin Coşkun kimdir, kaç yaşında? Aylin Coşkun nereli?


Aylin Coşkun 1976 yılında Almanya'da dünyaya geldi. İzmir Cumhuriyet Kız Meslek Lisesi mezunu olan Aylin Coşkun, 1997 yılında Miss Globe Türkiye güzeli seçildi. İzmir ve İstanbul'da uzun süre mankenlik yapan Aylin Coşkun, televizyon kanallarında program sunuculuğu da yaptı. 

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.