comScore

Mehmet Ali Erbil için olay sözler!! 'Hakkımı helal etmiyorum.'

02 Ekim 2017, Pazartesi 23:16
Mehmet Ali Erbil için olay sözler!! 'Hakkımı helal etmiyorum.'

Mehmet Ali Erbil ile kısa süreli bir ilişki yaşayan Nevin Şimşek'ten olay açıklamalar! Erbil'in çocuğu istemediğini ve bu sebeple aldırdığını dile getiren Nevin Şimşek hakkını helal etmediğini de sözlerine ekledi. 

FutbolArena - Ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil ile kısa süreli bir ilişki yaşayan şarkıcı Nevin Şimşek arasında yaşananların yanı sıra Nevin Şimşek'in açıklamaları gündem yaratı. Mehmet Ali Erbil ile kısa süreli bir ilişki yaşayan Nevin Şimşek çocuğu aldırdığını ifade etti ve Mehmet Ali Erbil'in çocuğu istemediğini dile getirdi. 


Mehmet Ali Erbil Nevin Şimşek hala sevgili mi?


"Mehmet Ali bana 'Maddi durumum iyi değil. Oğlum Ali Sadi'nin geçen ayki nafakasını bile ödeyemedim. Zaten yazdan yaza çalışıyorum. Çocuğu aldır ilişkimiz eskisi gibi devam etsin' dedi. Sonra bir arkadaşı evime kadar gelip 'Mali senin 1 senelik kiranı ödeyecek, bebeği aldır Maddi olarak gerçekten zor durumdayım. Single'ı bile kredi çekip yaptım. O yüzden kabul ettim. 1 yıllık kiram 35 bin TL. Hamile olduğumu 30 Ağustos'ta öğrenmiştim, adını Zafer Bayramı'ndan dolayı Zafer koyacaktım"

MEHMET ALİ ERBİL'İN AÇIKLAMASI!
"İki-üç kez görüştüğüm insandan nasıl çocuk sahibi olabilirim? İş başka raddeye geldi. 260 bin TL değerinde araba istedi benden. Hamileliği sonlandırdı"

NEVİN ŞİMŞEK: ÇOCUĞU ALDIRDIM

Hayır, hamile değilim. Aldırdım çocuğu. Mustafa Erbil ve yakın arkadaşıyla beraber gittik çocuğu aldırdım. Tek kırıldığım nokta 3 gün görüştüğüm insan demesiydi. Gerçekten sevdim o biliyor. Ben ondan bir şey istemedim. Ben araba falan istemedim kesinlikle öyle bir şey yok. Benim derdim para olsaydı giderdim yurtdışına çocuğu da doğururdum, istediğimi de alırdım. Ama ben öyle biri değilim. Bana dedi ki ‘Ben hastayım, iyi değilim çocuk sakat olabilir' ben de bu yüzden aldırdım. Beni bütün çocuklarıyla eski eşleriyle tanıştırdı. İki üç kez görüşme gibi bir durumumuz olmadı. Ben onun yanında iki kez hastanede kaldım, ona bir şey olacak diye koşturdum sürekli. Onun yaptığı şu an insafsızlık vicdansızlık. Ben hamilelik dönemim de onunla konuştum sürekli. Sonra Mehmet Ali'yi bir kızla gördüm magazinde yazdım cevap vermedi. Bu olaylardan önce yakın arkadaşı evime geldi ‘biz senin yanındayız, maddi-manevi her şekilde yanındayız. Bir senelik kiranı da veriyoruz senin 35 bin TL' dedi. Ben de ‘bana harçlık falan göndermenize gerek yok, 35 bin çok benim için 30 bin yeter bana' dedim. Sonra benimle çok görüşememeye başladı. Aradım Mehmet Ali'yi ‘yeni sevgili yapmışsın, ben karnımda senin çocuğunu taşıyorum, ikinci el bir araba istiyorum ben' dedim. Ama fiyat falan yok. ‘Ben araba alamam durumum kötü' dedi. Ben de ‘tamam' dedim kapattım konuyu. Çocuğu aldırdıktan sonra çantama 5 bin dolar attılar ve beni bir daha arayıp sormadılar. Aradım telefonlarıma cevap vermediler.


Mehmet Ali Erbil hangi hastalığa yakalandı?


Kaçış sendromu hastalığına yakalanan Mehmet Ali Erbil İzzet Çapa'ya verdiği röportajda "Bir gece kulübünde oturduğum yere köpek pisliği koymuşlar. Elimi sürdüm, iki gün sonra hastalandım." diye konuştu. 

HASTALIK HAKKINDA

Bir gece kulübünde oturduğum yere köpek pisliği koymuşlar. Elimi sürdüm, iki gün sonra hastalandım” dedi.ÇOK nadir görülen “kaçış sendromu” adlı hastalığa yakalanan M. Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde hastaneye yattı. 28 günde bir hastaneye gidip ilaç aldığını söyleyen ünlü şovmen, hastalığa nasıl yakalandığını İzzet Çapa'ya verdiği röportajda anlattı: “Hastalığımın adı kaçış sendromu. Damarlarımdan su kaçıyor. Hastalığın nedeni de bana göre çok enteresan. O dönemde ben çok çalışıyordum. Hastalığımdan iki gün önce bir gece kulübüne gittik, oturduğum yere köpek pisliği koymuşlar. Kimin aklına gelebilir ki, lüks bir gece kulübünde oturduğun yerden pislik bulaşacak üstüne! Aklıma bile gelmedi ne olduğu. Elimi sürdüm, sonra kokladım bir de. İki gün sonra hastalandım. Her şey geliyor insanın aklına. Ben o dönem ANS Stüdyoları'nda yapıyordum programı. Zaten orası gecekondu gibiydi, sonradan bina çıkılmış. Oraya duş yaptırmıştım. Akan su pis ve kokuluydu. Orada duş alıyordum. Her seferinde de söylüyordum ‘Lağım suyu bu, lağım karışıyor' diye. Çünkü öyle kokuyordu. Hastalandığımda bu da aklıma geldi.”

Tüm Aktüel gelişmeleri için Aktüel Haberleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.