comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Ve Arda Turan, Başakşehir'de

13 Ocak 2018, Cumartesi 10:15
Ve Arda Turan, Başakşehir'de

Medipol Başakşehir yönetimi ve başkanı Göksel Gümüşdağ, Barcelona'da top koşturan milli futbolcu Arda Turan transferinde mutlu sona ulaştı. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir yönetimi uzun süredir yoğun çaba verdiği Arda Turan konusunda mutlu sona ulaştı. Arda Turan, Medipol Başakşehir için bugün İstanbul'a geliyor. Medipol Başakşehir Transfer haberleri FutbolArena'da. 


Arda Turan, Medipol Başakşehir'de


Medipol Başakşehir yönetimi ve başkanı Göksel Gümüşdağ, Barcelona'da top koşturan milli futbolcu Arda Turan transferinde mutlu sona ulaştı. Medipol Başakşehir yönetimi ve futbolcu Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut dün akşam saatlerinde Barcelona yönetimi ile yeniden masaya oturdu ve her konuda anlaşma sağladı.

ANLAŞMA 1,5 ARTI 1 YILLIK 
Süren pazarlıklar sonucunda Medipol Başakşehir Arda Turan'ı 1,5 artı 1 yıl satın alma opsiyonu ile kadrosuna katmayı başardı. Tarafların el sıkışması ile birlikte Arda Turan, Medipol Başakşehir'e transferinin tamamlanması üzere bugün İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ AÇIKLADI

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada transferin bittiğini resmen duyurdu.


Ahmet Bulut'tan Arda Turan, Başakşehir transferi açıklaması


Geçtiğimiz gün Medipol Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın Barcelona ile pazarlık halindeyiz açıklamasının ardından, Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut'tan da bu transfer hakkında açıklama geldi.

''BAŞAKŞEHİR İLE ANLAŞTIK''

Barcelona'dan ayrılmaya hazırlanan Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut, A Spor'a yaptığı açıklamada "Arda için Başakşehir ile anlaştık." ifadelerini kullandı.

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"