comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Uğur Meleke'den Abdullah Avcı eleştirisi: "Hayatta hedefi ne?"

08 Aralık 2017, Cuma 09:57
Uğur Meleke'den Abdullah Avcı eleştirisi:

Uğur Meleke, UEFA Avrupa Ligi'nden elenen Medipol Başakşehir'in başarılı hocası Abdullah Avcı'yı çarpıcı bir şekilde eleştirdi.

FutbolArena - Uğur Meleke, Medipol Başakşehir'in Braga'yı 2-1 yenmesine karşın gruptan çıkamamasını Abdullah Avcı üzerinden eleştirdi.

Uğur Meleke, Hürriyet'teki yazısında UEFA Avrupa Ligi'nin Abdullah Avcı'nın önemsemediğini ve bunun yanlış bir tutum olduğunu belirtti.
 

Uğur Meleke'nin Abdullah Avcı yazısı


2017'deyse hem ilk galibiyet alındı, hem de gruplara kalındı. Ama sonrası garip: Sürekli buralardaymışçasına bir küçümseyici tavır ve asları iki Hoffenheim maçında kullanmama kararı.
Genç bir kulübün parlayan bir teknik adamının hayattaki hedefi başka ne olabilir ki? Hoffenheim deplasmanına Nagelsmann'la taktik savaşı yapmaya gitmiyorsanız, siz rüyanızda ne görüyorsunuz sahi? 

Neden yapıyorsunuz ki bu işi, Beşiktaş'a karşı 90 dakika “Çanakkale geçilmez”i oynayıp 1 puan almak için mi? 

Dün Braga'yı Mossoro'ya hiç yakışmayan bir penaltıyla yendik ama turu zaten 1 ay önce kaybetmiştik. 4 katı değerindeki Başakşehir'i geçip son 32'ye kalan Ludogorets'e tebrikler. Çabaları ve vizyonları için.

O GOL OLMASA...

Konyaspor'sa mütevazı kadrosuyla gayet iyi temsil etti Türk futbolunu. 15 gün önce Marsilya'ya karşı 90+3'te yıkılmasak, belki de bugün kurayı bekliyor olacaktık. 

Akçay'a, Özdilek'e ve canlarını dişlerini takan sporculara gönülden teşekkürler.

Süper Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Ekim 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.