comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Uğur Karakullukçu: "Halis Özkahya, Emre Belözoğlu'ndan özür dilesin"

06 Şubat 2018, Salı 21:06
Uğur Karakullukçu:

Yorumcu Uğur Karakullukçu, Halis Özkahya ile Emre Belözoğlu arasında yaşananlara değinirken, "Halis Özkahya Emre'den özür dilesin" dedi.

FutbolArena - Süper Lig'in 20. haftasında Konyaspor ile Başakşehir arasında oynanan maçta Başakşehir'in kaptanı Emre Belözoğlu'nun hakem Halis Özkahya'ya küfür ettiği görülmüş ve Halis Özkahya da tecrübeli futbolcuya 2. sarı karttan kırmızı kartı vermişti. PFDK'ya sevk edilen Emre Belözoğlu için ceza verilmezken Emre sadece kırmızı kart gördüğü için bir maç ceza alacak.


Uğur Karakullukçu Emre Belözoğlu için ne dedi? 


Emre Belözoğlu'nun ceza almaması ile ilgili yorum yapan gazeteci Uğur Karakullukçu ise "Bence Halis Özkahya, Emre Belözoğlu'ndan özür dilesin, konu kapansın. Madem sevklik bir şey yoktu, ikinci sarı kart da boşuna herhalde! Komedi dükkanı." ifadelerini kullandı. 
 

Emre Belözoğlu Halis Özkahya'ya küfür mü etti?


Öte yandan bir başka yorumcu Erman Toroğlu da bu konu hakkında açıklama yaptı ve "Emre Belözoğlu'nun Halis Özkahya'ya ettiği küfürü bir polise, savcıya, hakime etsene bakalım. 2 seneden fazla yersin. Hadi et bakalım o küfürü! Siz hakem değilsiniz. At abi at! Direkt kırmızı karttan at. Ancak işte Emre 4-5 maç ceza alır, başıma iş alır falan diyorsunuz." diye konuştu. 

MEHMET DEMİRKOL NE SÖYLEDİ?
"Konyaspor - Medipol Başakşehir maçında Halis Özkahya Emre Belözoğlu'na sarı kart veriyorsa hareketine göstermiş olması lazım. Söylendiği gibi görüntülerde küfür varsa o zaman Caner'in durumuna geçer iş. Hakemin değerlendirdiği pozisyon hareket. Hakem açık bir şekilde söylüyor. Zaten aksiyonda ikinci sarıyı çıkardığı için hareketi gösteriyor. Eğer söylendiği gibi hakaret varsa ve bu açık seçik görüntülere yansıyorsa, o zaman özür dileyen Caner Erkin 6 maç alıyorsa Emre Belözoğlu'nun da benzer bir ceza alması gerekir. "

Son dakika Medipol Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.