comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Transfer Haberleri: Okan Buruk'tan FutbolArena'ya Arda Turan yanıtı

11 Haziran 2019, Salı 11:52
Transfer Haberleri: Okan Buruk'tan FutbolArena'ya Arda Turan yanıtı

Başakşehir ile sözleşme imzalayan teknik direktör Okan Buruk, Arda Turan hakkında FutbolArena'nın sorusunu yanıtladı.

FutbolArena - Medipol Başakşehir ile sözleşme imzalayan teknik direktör Okan Buruk, imza töreni sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. FutbolArena'dan Kevser İme Şahin'in transferle ilgili sorularını yanıtlayan genç teknik adam Arda Turan, Edin Visca, İrfan Can Kahveci ve Mahmut Tekdemir hakkındaki düşüncelerini paylaştı. 
 

Transfer Haberleri: Arda Turan, Başakşehir'de kalacak mı?


Başakşehir'in 2 yıllık sözleşme imzaladığı Okan Buruk, Arda Turan ile yola devam etmek istediklerini belirtti. Muhabirimiz Kevser İme Şahin'in "Arda Turan ve Visca, İrfan Can, Mahmut gibi oyuncularla ilgili transfer iddiaları var. Bu konular hakkında ne düşünüyorsunuz" şeklindeki sorusunu yanıtlayan Okan Buruk, "Elimizdeki bütün oyuncularla devam etmek istiyoruz. Arda'da bizim sözleşmeli oyuncularımız. O da kampa katılacak ve bizimle birlikte çalışmalara başlayacak" dedi.

OKAN BURUK: "İLK HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLAR LİGİ"

"Başakşehir'e çok teşekkür ediyorum. Hedeflerimiz büyük. Elimizdeki kadroyu koruyarak, yeni takviyeler yaparak hedeflerimize ulaşmak istiyoruz. Şampiyonlar Ligi'nde iki tane takımımızın olması ülkemiz için çok değerli olacaktır. İlk hedefimiz Şampiyonlar Ligi olacak. İyi bir kadromuz ve ekibimiz var. Enerjim ve heyecanımla birlikte buradaki mutluluğun biraz daha üzerine koymak istiyorum. Yolunda emin adımlarla yürüyen bir Başakşehir olacaktır. Biz de bunun için çok çalışacağız ve bu takımı hak ettiği şampiyonluğa ve Şampiyonlar Ligi'ne taşımak için elimizden geleni yapacağız."

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)