comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Transfer Haberleri: Başakşehir'den Emre Akbaba için transfer kararı

03 Ağustos 2018, Cuma 11:46
Transfer Haberleri: Başakşehir'den Emre Akbaba için transfer kararı

Medipol Başakşehir, Emre Akbaba transferinden vazgeçtiğini açıkladı.

FutbolArena - Medipol Başakşehir bir süredir transfer görüşmesi yaptığı Emre Akbaba'nın transferinden vazgeçtiğini duyurdu. Galatasaray'ın da gündeminde olan Emre Akbaba için fiyatın artması nedeniyle transferden çekildiğini belirten Başakşehir, Alanyaspor kulübüne de teşekkür etti. 
 

Transfer Haberleri: Emre Akbaba, Başakşehir'e transfer olacak mı?


Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Kulübümüz, bazı medya organlarında yer alan “Emre Akbaba Medipol Başakşehir ile anlaştı” haberleri üzerine açıklama yapma gereği hissetmiştir.
Milli futbolcunun transferi konusunda hem kendisinin menajeri hem de kulübüyle Ocak ayında anlaşmaya varılmıştı. Oyuncu temsilcisi ile prensip anlaşmasına varılmasına karşın ilerleyen süreçte başka kulüplerden gelen yüksek teklifler nedeniyle bizim de teklifi 3 kat arttırmamız istenmiş, bu talep kulübümüz tarafından kabul edilmemiştir. Emre Akbaba ile anlaşma sağlanamadığını belirtir, bu sebepten dolayı Medipol Başakşehir Futbol Kulübü olarak Emre Akbaba transferinin gündemimizden kalktığını kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Medipol Başakşehir Futbol Kulübü olarak transfer görüşmelerini öncelikle kulüplerle yaptığımızı, onlarla anlaşma noktasına geldikten sonra futbolcu temsilcileriyle anlaşma zemini aradığımızı belirtmek isteriz.

Görüşmelere başladığımız günden bu yana kulübümüze karşı olan nezaketi nedeniyle Alanyaspor Başkanı Sayın Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz."

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!