comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Spor dünyası, sosyal sorumluluk projesinde birleşti

01 Ekim 2019, Salı 09:48
Spor dünyası, sosyal sorumluluk projesinde birleşti

Spor dünyasından birçok isim sosyal sorumluluk projesi kapsamında bir araya geldi.

FutbolArena - Geçtiğimiz günlerde spor dünyasından bir çok isim, ünlü spor psikoloğu Esra Karagöz'ün doğum günü için Mutluluğun Adresi Rehabilitasyon Merkezi'nde özel çocuklarla bir araya geldi. Çocuklar, sporcular ve misafirlerle keyifli vakitler geçirdi.
 
Bu yıl geleneği bozmayarak 5. defa rehabilitasyon merkezinde doğum gününü kutlayan başarılı spor psikoloğu Esra Karagöz, verdiği davetle çocukları ünlü isimlerle bir araya getirerek bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.  

Davetliler ve rehabilitasyon merkezindeki çocuklar, sporcularla keyifli dakikalar yaşadı. Doğum gününe Türkiye Basketbol Federasyonu eski başkanı ve eski milli basketbolcu Harun Erdenay, eski milli futbolcular Tanju Çolak ve Gökhan Zan, Beşiktaş yönetim kurulu üyesi Melih Aydoğdu, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü medya ve iletişim sorumlusu Coşkun Gülbahar, Lig Radyo genel yayın yönetmeni ve spor yorumcusu Mehmet Ayan, İTÜ Spor Kulübü genel menajeri Ertaç Çubukçu, Galatasaray Spor Kulübü Basketbol Takımı sponsoru Nihat Kırmızı, Gazeteci Begüm Kılıç, Eski Türkiye güzeli Tuğçe Aral ve daha bir çok ünlü isim katıldı.
Davetliler , Esra Karagöz'ü çok sevdiklerini ve bu özel çocuklarla buluşturduğu için kendisine çok teşekkür ettiklerini söyleyerek rehabilitasyon merkezinden ayrıldılar.

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"