comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Skrtel Başakşehir'de! İmza sonrası Fenerbahçe sözleri

02 Eylül 2019, Pazartesi 22:33
Skrtel Başakşehir'de! İmza sonrası Fenerbahçe sözleri

Medipol Başakşehir, Fenerbahçe'den ayrılan ve sonrasında Atalanta'ya transfer olan fakat kulübünün sözleşmesini feshettiği Skrtel ile 1 yıllığına anlaştı. 

FutbolArena - Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Skrtel, Atalanta'ya transfer olduktan sonra İtalyan kulübü tarafında sözleşmesi feshedildi. İdmanların ağırlığı nedeniyle fiziksel olarak yetersiz bulunan Slovak futbolcu yeniden Türkiye'ye döndü. 


Transfer Haberleri: Medipol Başakşehir'in Skrtel transferi


Martin Skrtel, 1 yıllığına Medipol Başakşehir ile anlaştı. Slovak futbolcu Medipol Mega Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçerek kendisine Başakşehir'e bağlayan resmi sözleşmeye imza attı. 

SKRTEL ATALANTA'DAN NEDEN AYRILMIŞTI?

Fenerbahçe ile olan sözleşmesini uzatmayan tecrübeli stoper de İtalya'nın yolunu tutmuş ve Atalanta ile 1 yıllık sözleşme imzalamıştı ancak lacivert siyahlı ekipten şok bir karar geldi. Skrtel'i fiziksel olarak yeterli bulmayan Atalanta 34 yaşındaki oyuncunun sözleşmesini feshetti.

A Spor'a konuşan Skrtel, "Fenerbahçe ile anlaşamadık. Sözleşme uzatırken iki tarafın da ortak paydada buluşması gerekir. Karşılıklı olarak anlaşamadık. Fenerbahçe dönemi geçmişte kaldı. Artık Başakşehir'deyim. Kendime yeni bir sayfa açtım. Atalanta'da sağlık kontrolünden geçemediğim doğru değil. Son 3 haftada 2 kez testlerden geçtim. Yönetim ve hocayla konuştuktan sonra düşüncelerimizin farklı olduğunu gördük. Yollarımızı ayırma kararı aldık." dedi. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"