comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Seren Serengil'den Arda Turan sözleri: 'Ben bu olayda...'

12 Ekim 2018, Cuma 13:54
Seren Serengil'den Arda Turan sözleri: 'Ben bu olayda...'

Ünlü şarkıcı Seren Serengil, Arda Turan'ın Berkay Şahin'in burnunu kırması ve yaşanan olayla ilgili olarak yorumda bulundu. 

FutbolArena - Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin arasında yaşanan olayın yankıları sürüyor. Arda Turan'ın Berkay Şahin'in burnunu kırması kamuoyunda konuşulmaya devam ediyor. Önceki gün Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde ifade veren Arda Turan'a tepkiler çığ gibi büyüyor. 


Arda Turan - Berkay Şahin kavgası


Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz Programı'na katılan Seren Serengil, Arda Turan ile Berkay Şahin arasında yaşananları yorumladı.

"BEN OLSAM BU KADAR TOLERE ETMEM"
Evli olan bir erkeğin, evli olan bir kadına hele hele eşi hamileyken (tanıdı veya tanımadığı önemli değil) orada bir kız var. Senin de eşin hamile. Bir hamile kadının yaşayabileceği en korkunç şey. 8.5 aylık bir çocuk taşıyorsun ve kocanı bırakıp gidemezsin. Arda'nın eşi, Arda'nın birçok hareketini tolere etti. Ben olsam bu kadar tolere edemem. Bu benim ama. 

"BEN BERKAY'IN EŞİ ÖZLEM'E İNANIYORUM"

Ben Özlem'e inanıyorum. Özlem reklam olsun diye, olmayacak bir olayı yalan söyleyebilecek bir kız değil. Burada erkeği korumuyorum. Hiçbir kadın evliyken, kocasıyla aynı mekanda bir başka erkeğin tacizine uğradım konusunu gündeme getirip, ne kendi evliliğine olan inandırıcılığı yitirip, ne de kocasının sağlığına kastedilen bir hareket yapmaz. Bu çok gülünç bir şey. Gururlu bir kadının normal şartlarda çekip gitmesi gerekiyor. Aslıhan 8.5 aylık ve hamile olduğu için bunu yapamıyor. Yapamadığı için kocasını korumak zorunda. Kadınların da birbirine çamur atması yanlış. 

"ÖZLEM'İ GEÇMİŞ OLSUN DİYE ARADIM VE BANA DEDİ Kİ..."

Geçmiş olsun diye Özlem'i aradım. Dedi ki, "Hanımlar bir tarafta, beyler bir tarafta sohbet ediyorlar. Birden bire gelip kulağıma eğilip bunu söylerken Berkay karşıdan gördü. Görünce Berkay hızlı gelmiş. Özlem'e demiş ki, bu sana ne söylemiş. Özlem de bir şey yapmayacaksan söylerim demiş. Çocuğunun üzerine yemin etmiş Berkay. Berkay, Burak Yılmaz'a olayı anlatırken Arda Turan yandan gelip kafa atmış."

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.