comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

"Şampiyonlar Ligi kurasında Başakşehir'i istemiyoruz!"

14 Temmuz 2019, Pazar 20:37

Şampiyonlar Ligi'nde Medipol Başakşehir'in muhtemel rakiplerinden Dinamo Kiev'in taraftarlarına 'Kurada hangi takımı istersiniz?' yönünde bir soru yöneltildi. En az oyu alan takım Başakşehir oldu. 

FutbolArena Dış Haberler - Şampiyonlar Ligi'nde bu sezon ön eleme turundan katılacak olan Medipol Başakşehir'in muhtemel rakipleri arasında Dinamo Kiev de yer alıyor. Ukrayna basınında düzenlenen ankette, Dinamo Kiev taraftarlarına ön elemede hangi takımı isterseniz yönünde bir soru yöneltildi. 

Dinamo Kiev taraftarlarına yönelik açılan ankette, "Ön eleme turunda hangi takımı istersiniz?" şeklinde bir soru yöneltildi. Brugge, LASK Linz ve Medipol Başakşehir arasında en az oyu alan takım Medipol Başakşehir oldu. LASK Linz, %59 ile en çok oyu alan kulüp olurken, Brugge %21, Medipol Başakşehir ise %20 oy aldı. 

 

Medipol Başakşehir Şampiyonlar Ligi'nde kaç eleme oynayacak?


Medipol Başakşehir ile birlikte Lyon'u da yakından ilgilendiren Chelsea - Arsenal UEFA Avrupa Ligi finalinde kazanan takım Chelsea oldu. Bu sonucun ardından Lyon önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'ne direkt olarak katılma hakkı elde ederken, Medipol Başakşehir ise bir ön eleme turu daha az oynayarak 2 yerine 3. ön eleme turundan kuraya katılacak. 

Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)