comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Rüştü Reçber'den Başakşehir'in koreografisine eleştiri: "Atatürk neden yok?"

18 Mart 2018, Pazar 23:06
Rüştü Reçber'den Başakşehir'in koreografisine eleştiri:

Medipol Başakşehir taraftarlarının 18 Mart Çanakkale şehitlerimiz için hazırladığı koreografide Atatürk'ün yer almamasına Rüştü Reçber eleştiri getirdi. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir, Süper Lig 26. haftasında sahasında Beşiktaş ile karşılaştı. Müsabaka öncesinde Başakşehir'in 18 Mart Çanakkale şehitleri için hazırladığı koreografide Atatürk'ün yer almaması sosyal medyada büyük tepki çekerken, maçın ardından Rüştü Reçber de beIN Sports'ta bu konu hakkında yorumda bulundu. 


Başakşehir'in Beşiktaş maçındaki 18 Mart koreografisi


Süper Lig 26. haftasında oynanan Başakşehir - Beşiktaş maçı öncesi Fatih Terim stadında Başakşehir taraftarlarının 18 Mart'e özel koreografisinde Atatürk'ün yer almamasına Rüştü Reçber eleştiri geldi. 

beIN Sports'ta maçın ardından Başakşehir - Beşiktaş karşılaşmasını yorumlayan Rüştü Reçber, maç özetleri sonrasında Başakşehir'in koreografisine değinerek şunları söyledi:
"Koreografide Başakşehir kulübünü tabi ki kutluyoruz. Atatürk'ün silah arkadaşları ama ben Atatürk'ü göremedim. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak bunu söylemek istedim." ifadelerini kullandı. 

Öte yandan Medipol Başakşehir taraftarlarının koreografisinde Atatürk'ün yer almamasına aynı şekilde sosyal medyada da büyük tepki gösterildi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"