comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Özlem Ada Şahin: "Arda Turan tarafından sözlü tacize uğradım"

10 Ekim 2018, Çarşamba 22:17
Özlem Ada Şahin:

Şarkıcı Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin, kendisine ait instagram hesabından Arda Turan tarafından sözlü tacize uğradığını söyledi. 

FutbolArena - Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin arasındaki kavganın yankıları sürüyor. Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin, kendisine ait instagram hesabından yaptığı açıklamada, Arda'nın kendisine sözlü tacizde bulunduğunu ve devamında eşine kafa attığını, gerekli hukuksal işlemleri başlatacağını söyledi. 

ÖZLEM ADA ŞAHİN'İN AÇIKLAMASI:
Dün akşam yaşanan durumdan dolayı çok üzgünüm. Eğlenemye gittiğimiz mekanda bahsi geçen şahsın sözlü, "Çok güzel kadınsın, evli olmasan seni kaçırmazdım" tacizine uğradım. Bu duruma eşimin şahit olmasından sonra yaşanan gerginlik, bu şahsın eşime kafa atması ve eşimin burnundan kanların gelmesiyle biz direkt hastaneye gittik. Yapılan tetkikler sonucu eşimin burnunda 15 olduğu anlaşılmıştır ve acil ameliyat gerekli olduğu bilgisi bize verilmiştir. Bu konuda üzgün olduğum hemcinsim ve bir bebek bekleyen bir anne adayının yaşayacakları beni derinden etklemektedir. Gerekli hukuksal işlemler tarafımızdan başlatılmıştır. Kamuoyu bilgilerine arz ederim. 
 

Özlem Ada Şahin kimdir?


Anne Boşnak asıllı öğretmen, baba tarafı Yugoslavya kökenlidir. Lisans eğitimini YediTepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde okudu. Aynı zamanda İşletme Bölümü'nde de lisans eğitimine devam etmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Bunun yanı sıra İspanyolca eğitimi de almaktadır. Küçük yaşlarda bale eğitimi alarak model olmaya karar verdi. Gizemli güzelliği ve düzgün fiziği ile tüm dikkatleri üzerine toplayan Özlem Katipoğlu, 1.80 m boyundadır. Birçok markanın defilelerinde podyuma çıktı.
 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.