comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Okan Buruk'un menajeri açıkladı: "Başakşehir'le anlaştı"

29 Mayıs 2019, Çarşamba 18:41
Okan Buruk'un menajeri açıkladı:

Beşiktaş'ın Abdullah Avcı ile anlaşmaya varmasının ardından Çaykur Rizespor ile yollarını ayıran Okan Buruk, Medipol Başakşehir'in yeni teknik direktörü olmak üzere. Başarılı teknik adamın menajeri resmen açıkladı. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig takımlarından Çaykur Rizespor ile yollarını ayıran Okan Buruk, Medipol Başakşehir ile anlaştı. Abdullah Avcı'nın Beşiktaş ile yaptığı görüşmelerin ardından anlaşmaya varması üzerine Medipol Başakşehir'de Okan Buruk dönemi başlamak üzere. Başarılı teknik adamın menajeri de resmen açıkladı. 


Beşiktaş Haberleri: Beşiktaş Abdullah Avcı ile anlaştı mı?


Beşiktaş yönetimi bir süredir gündeminde yer alan ve görüşmelerini sürdürdüğü Abdullah Avcı ile resmen anlaşmaya vardı. TRT Spor'un haberine göre, Abdullah Avc, Beşiktaş ile anlaşmaya varmasının ardından kulübü Medipol Başakşehir ile yollarını ayırmak üzere görüşmelere başladı. 


Başakşehir'in yeni teknik direktörü kim olacak? 


Okan Buruk'un menajeri ise TRT Spor'a yaptığı açıklamada, "Okan hoca Medipol Başakşehir ile anlaştı. Abdullah Avcı'nın ayrılmasından sonra imza atacak." ifadelerini kullandı. 

OKAN BURUK, ÇAYKUR RİZESPOR'DAN AYRILDI

Teknik direktör Okan Buruk, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Rizespor camiasına teşekkür ederek görevinden ayrıldığını açıkladı.

"Geride bıraktığımız sezonda tam 8 ay boyunca çalıştığım ve her anından büyük keyif aldığım Çaykur Rizespor A.Ş.'deki teknik direktörlüğümu bugün itibari ile üzülerek bitirme kararı almış bulunmaktayım.

Bu keyifli ama yorucu süreçte yeteri kadar vakit ayıramadığım ailem ile daha çok beraber olma adına böyle bir karar almış bulunmaktayım.

Bu 8 aylık süreç içerisindeki her maçta sonuç ne olursa olsun başta şahsım olmak üzere tüm teknik ekibe huzurlu bir çalışma ortamı hazırlayarak yanımızda olan ve devam etmemiz için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olan ve bu zamana kadar bizi bekleyen başkan Hasan Kartal'a ve yönetim kurulumuza, sportif direktörümüz Yılmaz Bal 'a, saha içi ve saha dışında Rizespor'a yakışacak şekilde her zaman, her şeylerini veren değerli futbolcularımıza, takımımızla çalışan bütün ekibimize, tesislerimizin emektar çalışanlarına kendim ve tüm ekibim adına teşekkür ederim.

Göreve geldiğimizde sadece 3 puanı olan, hatta ilk devreyi ligin son sırasında kapayan takımlarının bu kötü durumuna rağmen ben ve ekibimi her zaman destekleyen ve iç saha, dış saha ayırt etmeden Rizespor'a ayrılan bütün koltukları doldurup takımımızı destekleyen, birlikte sevinip birlikte üzüldügümüz taraftarlarımıza yürekten teşekkürü bir borç bilirim. 

Takımımıza olan inançları sayesinde yıllardan sonra maç ayırt etmeksizin tribünleri doldurmaları Çaykur Rizespor'un önümüzdeki sezon için en büyük gücü olacaktır.

Unutulmayacak anılarla ayrıldığımız Çaykur Rizespor'a yeni sezonda başarılar diler, tüm kalbimle ve dualarımla onların yanında olduğumu belirtir, tekrar bir gün birlikte calışmayı ve aynı heyacanı yaşamayı umut ederim."

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (27 Şubat 2020)