comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Okan Buruk'tan kırmızı kart açıklaması: 'Kolumu bırak dedim'

23 Aralık 2020, Çarşamba 23:58
Okan Buruk'tan kırmızı kart açıklaması: 'Kolumu bırak dedim'

Medipol Başakşehir teknik direktörü Okan Buruk, Fenerbahçe maçında gördüğü kırmızı kartı anlattı.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'in 14. haftasında ağırladığı Medipol Başakşehir'i 4-1 mağlup etti. Medipol Başakşehir teknik direktörü Okan Buruk, Rafael'in kırmızı kart pozisyonu sonrası saha dışına gönderildi. Okan Buruk, kendisine gösterilen kırmızı karttan önce yaşananları anlattı.

OKAN BURUK: "KOLUMU BIRAK DEDİM DİYE ATTI"
TRT Spor'da Ersin Düzen'e konuşan Başakşehir teknik direktörü Okan Buruk, "4. hakem kolumdan çekti. Ben de 'Bırak kolumu' dedim. O yüzden beni attı. Maçla ilgili konuşacak bir şey yok. Her şey çok açık ve net. Maç görüntülerinde yer alıyor." ifadelerini kullandı.

Ersin Düzen maçtaki hakem eleştirilere yönelik ise "Hakemlerin herhangi bir kulübün yanında olduğuna inanmıyorum. Ancak hatasız olduklarını da söylemiyorum. Masum olduklarını da söylemiyorum. Ancak bütün hakemleri kazanın içine koyup yakamazsınız! Her şeyimiz muazzam, sadece hakemler. Bu kadar da değil! yorumunu yaptı.

İRFAN SARALOĞLU: "OKAN HOCA SADECE RAFAEL'İ SAHA KENARA UZAKLAŞTIRMAYA ÇALIŞTI"

Öte yandan Başakşehir Yardımcı Antrenörü İrfan Saraloğlu, basın toplantısında, "Rafael'i saha kenarına uzaklaştırmaya çalışan Okan Buruk'a kırmızı kart gösteriyor. Okan Buruk'u görüyorsun. Orada sadece futbolcuya gidiyor. O pozisyon içinde olması onunda suçlu olması demek değil ki. Hakem maçın önüne geçti. Rafael dünya çapında bir oyuncu. Çok sansasyonel bir davranıştı hakemin yaptığı. Bütün Avrupa bu maçı veriyordu. Kötü bir deneyim oldu bizim için." açıklamalarını yaptı.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"