comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Okan Buruk'tan hakem isyanı: "Onu tebrik etmiyorum"

28 Ocak 2021, Perşembe 00:20
Okan Buruk'tan hakem isyanı:

Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk, Trabzonspor maçının ardından hakemle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir, TFF Süper Kupa'da Trabzonspor'a 2-1 kaybetti. 

Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk, maç sonunda Trabzonspor'u tebrik ederken hakem Yaşar Kemal Uğurlu'yu ise tebrik etmediğini söyledi. 
"HEM RAKİPLE, HEM HAKEMLE MÜCADELE ETTİK"

Mücadele uzun sürdü. Hem rakiple, hem hakemle mücadele ettik. Trabzonspor'u kutluyorum. İyi takım, iyi mücadele ettiler. Bizden daha çok pozisyona girdiler. 10-11 eksikle bu maça çıktık. Hücuma geçişlerde yaratıcı oyuncu eksikliğini yaşadık. Hücuma taşıyacak oyuncular bugün sakat olduğu için oynamadı. Bu da bizi zorladı. Çok net pozisyonlar vermedik. Kendi hatalarımızdan gol yedik. İkinci golü Yaşar Kemal Uğurlu'nun hatası. Koldan tutma var, çekme var. VAR'a gitmekte neden inat ediyorlar anlamıyorum. Yaşar Kemal Uğurlu'yu tebrik etmiyorum. 

"TRABZONSPORLU BAZI FUTBOLCULAR BİZİM DE BAŞIMIZA GELDİ GİBİSİNDEN KONUŞTU"

Maç içinde konuştuğumuz Trabzonsporlu bazı yabancı futbolcular, 'Bizim de başımıza çok geldi. Sizin de başınıza geldi' gibisinden konuştu. Haklılar. Onlar da bundan çok çekti. Diğer takımlar da hakem hatalarından çok çekecek."

ABDULLAH AVCI MAÇ SONUNDA OKAN BURUK'U SAKİNLEŞTİRDİ

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, maçın ardından Okan Buruk'un yanına giderek meslektaşını sakinleştirmeye çalıştırdı. Okan Buruk ise daha sonrasında Trabzonsporlu futbolcuları tebrik etti. 

Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!