comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Okan Buruk'tan Fenerbahçe ve Emre Belözoğlu itirafı

22 Ağustos 2019, Perşembe 14:52
Okan Buruk'tan Fenerbahçe ve Emre Belözoğlu itirafı

Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk, Fenerbahçe ve Emre Belözoğlu hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Süper Lig'de Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Medipol Başakşehir'de teknik direktör Okan Buruk açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe karşısında rakibin gücünü bilerek hareket edeceklerini söyleyen Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk, "Fenerbahçe'nin gücünü bilerek, artı ve eksilerini bilerek, hareket etmek istiyoruz. Yine bu maçta tek hedefim kazanmak" dedi. 

"TEK HEDEFİMİZ KAZANMAK"
"Her takımın hikayesi farklı. Burada yeni bir maç var. Lige çok iyi başlayan bir Fenerbahçe var. İç sahadaki oyununu gerçekten iyi oynayan bir takım var. Zorlu bir karşılaşma bizi bekliyor. Bu maç içerisinde tabii ki Fenerbahçe'nin gücünü bilerek, artı ve eksilerini bilerek hareket etmek istiyoruz. Yine bu maçta tek hedefim kazanmak. Ama lige iyi başlayan, kadro olarak iyi şeyler yapmaya çalışan, son haftanın en formda takımı. İlk hafta herkesin oyun olarak göstereceği takım Fenerbahçe olur. Eksiklerimize rağmen bu maçı çıkıp kazanmak istiyoruz."

"EMRE BELÖZOĞLU ÇOK BÜYÜK ETKİ EDEBİLEN BİR FUTBOLCU"

"Emre hem kişiliği hem de oyunculuğuyla bir takıma çok büyük bir etki yapan bir futbolcu. Bunu Fenerbahçe forması altında da geçen haftaki maçta gördük. Tekrar son senelerini geçirdiği stada geliyor. Bizim burada amacımız rakip takımdan hiçbir oyuncuyu kim olduğuna bakmadan tutmak. Kendi oyunumuzu oynayarak burada rakibimizi yenmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız."

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!