comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Okan Buruk'tan Fenerbahçe maçı hakemi Bahattin Şimşek sitemi

23 Ocak 2021, Cumartesi 22:16
Okan Buruk'tan Fenerbahçe maçı hakemi Bahattin Şimşek sitemi

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk, Kadıköy'deki Fenerbahçe maçı ve genel olarak hakem performansları hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk, Rizespor beraberliği sonrasında iyi oynamadıklarını fakat Türk futbolunun kanayan yarası olan zaman geçirmeye hakemlerin müsaade ettiğini söyleyerek çarpıcı açıklamalar yaptı. 

"HAKEMLERİN YÖNETEBİLECEKLERİNE İNANMIYORUM"
Top oyunda kaç dakika kaldı ona da bakmak lazım. Türk futbolunun kanayan yarısı. Buna müsaade eden Türk hakemleri. Rakibe suç bulmuyorum. Maçı yönetecek olan sahada hakem var. Maçı yönetemiyorlar. Bir türlü yapamıyorlar. Yapacaklarına da inanmıyorum.  Biz kazanmayı hak etmedik. Rizesporlu oyuncuları mücadelelerinden ötürü tebrik ediyorum. Onlara hiç lafım yok. İşin bu tarafı farklı. 

"BİZE MAÇ KAZANDIRAN OYUNCU FAZLA OLMADI"

Maalesef hücum anlamında bireysel yeteneklerimiz çok sınırlı. Bu sezonun büyük bölümüne baktığımızda bize maç kazandıran oyuncu olmadı. 

"FENERBAHÇE MAÇINDA BARİZ HATALARI YAPAN HAKEM BUGÜN ALT LİGDE GÖREV YAPIYOR"

Dönüm maçları oldu bizim. Tekrar ritmi bozacağımız maçlar oldu. Bunlardan biri Fenerbahçe maçıydı. Oradaki hakem hataları bugün de o hakemin tekrar maç almaya başladığını gördük alt ligde. Bariz hatalar yapılıyor. Tekrar o hakemler görev alıyor. Bir köşe yazısı yazıyorlar, öbür hafta maç veriliyor. 

Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"