comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Okan Buruk: "Sorumlu benim"

05 Ağustos 2020, Çarşamba 22:26
Okan Buruk:

Okan Buruk, Kopenhag mağlubiyetinin ardından konuştu ve "Sorumlu benim" dedi. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk, Kopenhag mağlubiyetinin ardından yayıncı kuruluş beIN Sports'a açıklamalarda bulundu. 

"ERKEN GOL OYUNUMUZU BOZDU"
Golü bulmamız gerekiyordu. Ancak erken gol moralimizi bozdu. Rakibi yükseltti. İlk yarının son bölümlerinde 1-1'i bulabilirdik. İkinci yarının başında zaman zaman bunu sağladık ama sonra 2. golü yedik. Ancak 3. golden sonra oyun istediğimiz gibi olmadı.

"TEMSİL ETTİĞİMİZ TÜRK BAYRAĞINA YAKIŞIR ŞEKİLDE OYNAYAMADIK"

Üzgünüm. Ülkemiz için oynadığımızı söyledik. Bu mağlubiyetten dolayı çok üzgünüm. Ancak zor bir sezonun ardından oyuncularım da en iyisini yapmaya çalıştı. Temsil ettiğimiz Türk bayrağına yakışır şekilde oynayamadık. 

"RAKİP BİZİ KOŞARAK BOZDU"

Kopenhag bizi koşarak bozdu. 3. gol bize maçın dışına gitti. 3. golden sonra değişiklikler yaptık ama istediğimiz gibi olmadı. Bu oyunu tam olarak oturtamadık. Zor bir sezonun ardından böyle devam etmek iki takım için de zordu ama rakip, takım ve bireysel oyunu daha iyi oynuyordu. Biz kalitemizi sahaya yansıtamadık. 

"DAHA YAŞLI TAKIMIZ"

Rakibimize göre daha yaşlı bir takımız. Hafta içi çalışmalarda takımı iyi görmüştüm ama erken gol bizi oyun anlamında bozdu. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"