comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Mehmet Topal Medipol Başakşehir'de! 1+1 yıllık

26 Ağustos 2019, Pazartesi 18:36
Mehmet Topal Medipol Başakşehir'de! 1+1 yıllık

Medipol Başakşehir, bonservisi elinde olan tecrübeli futbolcu Mehmet Topal ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'den ayrılan Mehmet Topal, Medipol Başakşehir'de. Tecrübeli futbolcu Başakşehir kulübüyle 1+1 yıllık sözleşme imzaladı. Medipol Başakşehir resmi internet sitesinden Mehmet Topal ile sözleşme imzaladıklarını resmen duyurdu. 

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ sözleşme imzalanmasının ardından yaptığı açıklamada, "Mehmet Topal, Türk futbolunun yetiştirdiği en değerli oyunculardan biri. Kendisinin ailemize katılmasından dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Yaklaşık 10 yıldır düzenli olarak milli takımımızda oynayan ve bunun önemli bir bölümünde ay-yıldızlı ekibimizin kaptanlığını yapan Mehmet Topal'ın takımımıza büyük katkıları olacaktır. Bu anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı. 
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR KULÜBÜNÜN AÇIKLAMASI

Türk futbolunun en saygın futbolcularından biri olan ve taraflı tarafsız herkesin sempatisini kazanan tecrübeli futbolcu, bundan böyle Başakşehir forması giyecek. Mehmet Topal'a ailemize hoş geldin diyor, turuncu-lacivertli formamızla başarılar diliyoruz.

MEHMET TOPAL'IN TRANSFER SONRASI İLK SÖZLERİ

"HAZIR OLMAM UZUN SÜRMEYECEKTİR"

Yaklaşık 1 aydır özel hocalarımızla çalışıyoruz. 15-16 yıldır bu kadar uzun tatil yapamıyordum aslında. Böyle bir süreç kaslarım, vücudum, kafam için de iyi oldu. Bedenimi dinlenik hissediyorum. Takımla idmanlara başladıktan sonra hazır duruma gelmemin çok uzun sürmeyeceğini düşünüyorum. 

"OKAN HOCAMLA BERABER AYNI TAKIMDA OYNADIK"

Okan hocam Türkiye'nin bence en yetenekli oyuncularından biriydi. Anlatmama gerek yok. Hem insanlık, hem oyunculuk olarak. Onunla aynı takımda oynama şerefine eriştim. Şimdi hoca - oyuncu olarak çalışacağız. Karışık duygular tabi. İnşallah hayırlı olur. 

"MİLLİ TAKIM"

Ben her Türk oyuncusu gibi Milli formayı taşımak istiyorum. Benim de çocukken hayallerim arasındaydı Milli takım kaptanlığı yapabilmek. Bunun onuru tarif edilemez bir duygu. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!