comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Mehmet Demirkol'un Arda Turan ve Fatih Terim şaşkınlığı! "İlginç."

11 Ocak 2018, Perşembe 20:25
Mehmet Demirkol'un Arda Turan ve Fatih Terim şaşkınlığı!

Arda Turan'ın Başakşehir'e transferini Mehmet Demirkol yorumladı. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir'in Arda Turan transferinde son aşamaya gelmesi kamuoyunda büyük yankı yarattı. NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Arda Turan transferini değerlendirdi. 


Arda Turan'ın Başakşehir'e transfer haberleri


Medipol Başakşehir yönetiminin Arda Turan transferinde son aşamaya gelmesi üzerine Mehmet Demirkol şu açıklamaları yaptı:

"BU TRANSFERİN ANLATILMASI LAZIM"
Başakşehir açısından çok büyük bir başarı bu transfer. Abdullah Avcı'nın bile ihtimal vermediği bir olay oluyorsa yönetimin başarısıdır ama anlatmak lazım bir yandan. Çünkü organik durmuyor maalesef. Göksel Gümüşdağ'ın anlatması lazım Arda Turan'ı nasıl alacaklarını. 2 tane sponsor var deniyor, kim bu sponsorlar?

"ARADA FARK VAR"

Arda Turan ile Abdullah Avcı, Göksel Gümüşdağ, Emre Belözoğlu arasında bağlar var. Ancak ne olursa olsun Barcelona'dan Beşiktaş, Galatasaray'a gitmekle, Başakşehir'e gitmek arasında fark var. 

"ARDA TURAN KULÜP MÜ BULAMADI?"
Başakşehir açısından olağanüstü bir başarı. Arda Turan açısından da açıklanması gereken bir durum. Anlatması lazım. Kulüp mü bulamadı yoksa ülkesine mi dönme istiyor bilemeyiz onu. 

"FATİH TERİM İLE ARDA NEDEN BİR ARADA ÇALIŞAMIYOR?"

Rijkaard dese ki Arda Turan ile çalışmam. Tamam. Burada öyle değil. Hep bir gönül bağı var. Benliğim Galatasaray'a aittir noktasında. O zaman Fatih Terim ile Arda Turan nasıl bir arada çalışamıyor? Çalışabilirsiniz. Ancak olmuyor. Neden olmuyor? Bilmiyorum tabi. 

Son dakika Medipol Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)