comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Mehmet Demirkol'dan Arda Turan transferi yorumu: "Başakşehir'in maliyet açıklaması yeterli"

16 Ocak 2018, Salı 11:46
Mehmet Demirkol'dan Arda Turan transferi yorumu:

Mehmet Demirkol, Arda Turan'ın Medipol Başakşehir'e transfer olmasının yankıları devam ederken bu transferle ilgili çarpıcı noktalara değindi.

FutbolArena - Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında Medipol Başakşehir'in Arda Turan transferini değerlendirdi.

Medipol Başakşehir'in Arda Turan transferindeki tartışmalara değinen Demirkol, bu konuda İstanbul ekibinin şeffaf olduğunu vurguladı.


Mehmet Demirkol, Arda Turan transferi için neler dedi?


Demirkol, "Başakşehir'in bu transferleri nasıl yaptığına dair tartışmalar var. Demek ki anlatılamamış. Dünkü açıklamalar yeterli ama. 'Biz 7 ortaklı bir şirketiz' dediler. Muhtemelen biraz daha fazla şirketin imajına katkı içindir Arda transferi" diye konuştu.
"BEYLİK LAFLAR KURMAMAK GEREKİR"

Fatih Terim ile Arda Turan üzerine de konuşan Demirkol, "Benim bildiğim Fatih Terim öncesi Arda ile Galatasaray arasında görüşmeler bir noktaya gelmişti. Ama Terim geldikten sonra hiçbir şey olmadı. Demek ki insanın şahsi menfaatleri ait oldukları camiaların menfaatlerinin önüne geçebilir. Öyle beylik laflar kurmamak gerekir" ifadelerini kullandı.

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)