comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Medipol Başakşehir'den Samuel Holmen'e veda

13 Haziran 2017, Salı 14:32
Medipol Başakşehir'den Samuel Holmen'e veda

Medipol Başakşehir, Samuel Holmen ile karşılıklı anlaşarak yolları ayırdığını açıkladı.

FutbolArena - Medipol Başakşehir'de sözleşmesi 2018 yılında sona erecek olan Samuel Holmen ile karşılıklı anlaşma sağlanarak yollar ayrıldı. Kulüpten yapılan açıklamada oyuncuya teşekkür edildi ve bir plaket takdim edildi.

BAŞAKŞEHİR'DEN YAPILAN AÇIKLAMA
"Kulübümüzle 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunan İsveç'li oyuncumuz Samuel Holmen ile karşılıklı anlaşılarak sözleşmesi feshedildi.

Kulübümüzde bulunduğu toplam 4 sezonda başarıyla hizmet eden ve 100'ün üzerinde maça çıkan Samuel Holmen'e, Başkanımız Göksel Gümüşdağ tarafından kendisi için özel olarak hazırlatılan, üzerinde forma numarası ile 100 yazılı bir plaket takdim edildi. 

"YERİN HER ZAMAN AYRI OLACAK"

Veda töreninde hizmetleri için Holmen'e teşekkür eden başkanımız Göksel Gümüşdağ, “Bu kulübe geldiğin günden bugüne sahadaki hizmetlerinin yanında, takım arkadaşlığın, davranışların ve centilmenliğinle de örnek oldun. Bizde her zaman yerin ayrı olacaktır. Türkiye ve İstanbul'a her zaman bekliyoruz” diye konuştu.

Samuel Holmen ise: “İstanbul Başakşehir'in hayatım boyunca benim için özel bir yeri olacak. Bu kulüpte çok güzel günler geçirdim ve çok güzel kalıcı dostluklar edindim. Bundan sonra sizin İskandinavya'daki temsilciniz olacağımı bilmenizi istiyorum” dedi."

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!