comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Medipol Başakşehir'den Arda Turan transferi için 1,5 yıllık sözleşme iddiası

08 Ocak 2018, Pazartesi 11:52
Medipol Başakşehir'den Arda Turan transferi için 1,5 yıllık sözleşme iddiası

Medipol Başakşehir'in Arda Turan ile büyük ölçüde anlaşma sağladığı ve görüşmelerde son aşamaya gelindiği iddia edildi.

FutbolArena - Barcelona'dan devre arası ayrılacak olan Arda Turan'ın Medipol Başakşehir ile büyük ölçüde anlaşma sağladığı iddia edildi. Arda Turan, Başakşehir'e transfer oluyor mu?
 

Arda Turan, Medipol Başakşehir'e transfer oldu mu?


Devre arasında Barcelona'dan ayrılacak olan Arda Turan'ın Süper Lig ekibi Medipol Başakşehir'e transfer olacağı iddia edildi. Arda'nın Başakşehir ile büyük ölçüde anlaşma sağlandığı öğrenilirken, Turan'ın transferi için görüşmelerin son aşamaya gelindiği ifade edildi.

TRT Spor'un haberine göre, Başakşehir'in Arda Turan ile 1,5 yıllık sözleşme imzalanacağı ve yarım sezonluk kısmın kiralık olarak gerçekleşeceği belirtildi. Arda Turan'ın sezon sonuna kadar olan maaşının yarısını ise Barcelona'nın ödeyeceği kaydedildi.
GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ VE 2 YÖNETİCİ GİTTİ

Medipol Başakşehir'de Başkan Göksel Gümüşdağ ve 2 yönetici, Arda Turan transferini bitirmek için az önce Barcelona'ya indi. Anlaşmanın sağlanmasının ardından akşama doğru Arda ile birlikte özel uçakla Türkiye'ye dönecekler!

ABDULLAH AVCI'DAN ARDA TURAN AÇIKLAMASI

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı ise Arda Turan hakkında, "Arda Turan büyük oyuncu. İşine konsantre olduğu zaman çok önemli senaryolar çıkarabilir. Bunu her yerde kanıtladı. Geçen yıl Barcelona'da da kanıtladı. Öncelikle Arda Turan hakkında hayırlısı neyse o olsun. Bizim ona kapımız her zaman açık. Gönlüm tabi ki Arda Turan gibi bir oyuncuyla ister. Ancak bunun kararını Arda Turan verecek." diye konuşmuştu. 

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)