comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Medipol Başakşehir'de Arda Turan için FLAŞ açıklama! Transfer...

09 Ocak 2018, Salı 14:05
Medipol Başakşehir'de Arda Turan için FLAŞ açıklama! Transfer...

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Arda Turan transferiyle ilgili resmi açıklamada bulundu. Arda Turan transferinde Medipol Başakşehir sona yaklaştı. Detaylar haberimizde...

FutbolArena - Medipol Başakşehir'de Arda Turan sesleri yükselmeye başlıyor. Barcelona'da forma giyen ve ayrılmak üzere olan Arda Turan ile ilgilenen Medipol Başakşehir'de başkan Göksel Gümüşdağ görüşmelerle ilgili resmi bir açıklama yayınladı.

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, İspanya'da yapılan görüşmelerde Arda Turan ile görüşmelerin olumlu geçtiğini söyledi.


Medipol Başakşehir'den resmi Arda Turan açıklaması


Arda Turan ile kulübümüz arasındaki görüşmelerin basına yansıyan detayları hakkında resmi bir açıklama yapmak istiyorum :
Arda'nın Barcelona'dan ayrılma ihtimali sonrasında bir dizi görüşmeler yaptık ve geçtiğimiz Pazar günü kulüp avukatımızı İspanya'ya gönderdik. Bazı olumlu gelişmeler neticesinde Asbaşkanlarımız Mustafa Saral, Mesut Altan, Ömer Ayvacı ile oyuncu temsilcisi ve Barcelona kulüp yetkilileri ile bir araya gelmek için, İspanya'ya geldiler. Ben de onlarla birlikte, Arda ile yüz yüze konuşmak, kulüpler arası anlaşma sağlandığı takdirde Medipol Başakşehir'de oynamak hakkında gerçekten ne hissettiğini öğrenebilmek için İspanya'ya geldim.

"BARCELONA CEO'SU İLE GÖRÜŞMELER YAPTIK"

Ekibimiz ve oyuncu temsilcisi gün boyu bir dizi görüşme yaparken, ben Arda ile vakit geçirdim ve kendisinin Medipol Başakşehir formasını giymekten çok mutlu olacağını, yeniden zirveye çıkmaya hazır olduğunu, hırsını, isteğini gördüm, hedeflerini dinledim, akabinde Barcelona kulübü CEO'su Oscar Gomar ile bir görüşme yapıldı.

"ARDA TURAN BİZE KARŞI ÇOK İSTEKLİ"

Kısaca söyleyebilirim ki, Arda'nın arzulu ve hırslı, bize karşı çok istekli olması, kulübün oyuncuyu bize vermeye sıcak bakması , bizim için büyük bir maliyet olmasına rağmen, özellikle iki büyük sponsorumuzun bu transferin gerçekleşebilmesi için yapmaya hazır olduğu büyük fedakarlıklar sebebiyle prensipte olumlu bir izlenimle geri dönüyorum.

"EKİBİMİZ TEMAS HALİNDE"

Tabi ki spor medyasının heyecanını anlıyorum ve aynı heyecanı ben de yaşıyorum. Fakat Barcelona kulübünün kurumsal yapısına saygı göstermeli ve transferin gerçekleşebilmesi için gereken prosedürlerin tamamlanmasını beklemek zorundayız. Prensipte birçok konuda anlaşmış olmamıza rağmen,fiiliyatta hala atılması gereken birkaç adım var. Ekibim, oyuncu temsilcisi ve Barcelona kulüp yetkilileri temas halindeler. Umut ediyorum ki olumlu bir sonuçla geri döneceklerdir.

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)