comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Medipol Başakşehir yönetimi Arda transferi için Barcelona'da!

11 Ocak 2018, Perşembe 19:33
Medipol Başakşehir yönetimi Arda transferi için Barcelona'da!

Medipol Başakşehir, Barcelona'dan ayrılacak olan Arda Turan'ın transferinde son aşamaya geldi. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir yönetimi Arda Turan'ın transferinde son aşamaya geldi. Milli futbolcuyla her konuda anlaşma sağlayan Başakşehir yöneticilerinin 12 Ocak Cuma günü için İspanya'ya giderek Barcelona ile masaya oturacağı kaydedildi. 


Başakşehir'in Arda Turan transferinde son dakika haberleri


Barcelona'da bu sezon forma şansı bulamadığı için ayrılma kararı alan ve kulüp tarafından da gözden çıkarılan Arda Turan adım adım Başakşehir yolunda. Geçtiğimiz günlerde Göksel Gümüşdağ ile bir araya gelen yıldız futbolcu Başakşehir ile her konuda anlaşmaya vardı. 

BAŞAKŞEHİR YÖNETİCİLERİ İSPANYA'YA GİDECEK
Öte yandan NTV Spor'un haberine göre, Medipol Başakşehir yöneticilerinin Arda Turan'ın transferini bitirmek için 12 Ocak Cuma günü İspanya'ya giderek Barcelona kulübüyle masaya oturacağı iddia edildi. Bu görüşmenin ardından tarafların uzlaşması bekleniyor. 
 

Ahmet Bulut'tan Arda Turan, Başakşehir transferi açıklaması


Geçtiğimiz gün Medipol Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın Barcelona ile pazarlık halindeyiz açıklamasının ardından, Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut'tan da bu transfer hakkında açıklama geldi.

''BAŞAKŞEHİR İLE ANLAŞTIK''

Barcelona'dan ayrılmaya hazırlanan Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut, A Spor'a yaptığı açıklamada "Arda için Başakşehir ile anlaştık." ifadelerini kullandı.

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)