comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Medipol Başakşehir kayıp! Okan Buruk'tan hakemlere sitem

03 Ekim 2020, Cumartesi 19:05
Medipol Başakşehir kayıp! Okan Buruk'tan hakemlere sitem

Medipol Başakşehir, Süper Lig 4. haftasında Göztepe ile berabere kalarak kötü gidişini sürdürdü. 

FutbolArena - Son şampiyon Medipol Başakşehir, Süper Lig 4. haftasında Göztepe ile golsüz berabere kaldı. Şampiyon olduktan sonra oynadığı resmi maçlarda galip gelemeyen Medipol Başakşehir'in önlenemez düşüşü sürüyor. 

Ligde oynadığı 4 maçta 1 puan alan ve henüz gol atamayan Medipol Başakşehir'de teknik direktör Okan Buruk maçın ardından yaptığı açıklamada takviye olacağını ve yeniden eski günlerine döneceklerini söyledi. Öte yandan Okan Buruk, Süper Lig'de hakemlerin oyunu hızlandırmaya yönelik geride kaldıklarını söyleyerek sitemkar ifadeler kullandı. 
OKAN BURUK'UN AÇIKLAMALARI

Özgür Yankaya'nın bugünkü en büyük eksikliği gücünü ve hakemlik duruşunu sahada gösterememesi. Bundan önceki senelerde de en büyük sıkıntısı bu. Sahada hakemin olduğunu göstermesi gerekiyordu. Oyunu hızlı ve güzelleştirme adına. Maçlar hızlansın, topun oyunda kalma süresi artsın diyoruz ama hakemlerin de faktörü önemli. Bu konuda çok gerideyiz. Yanlış anlaşılmasın. Maçı hakeme bağlamıyorum ama maçı hızlandırsaydı oyun daha güzel olabilirdi. 

Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!