comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Medipol Başakşehir kaleci Yaren Sözer'i transfer etti

11 Temmuz 2018, Çarşamba 17:59
Medipol Başakşehir kaleci Yaren Sözer'i transfer etti

Medipol Başakşehir, Melbourne City'den 21 yaşındaki kaleci Yaren Sözer ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladı ve genç futbolcuyu Erokspor'a kiraladı. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir'de transferler devam ediyor. Başakşehir kulübü Avustralya Ligi takımlarından Melbourne City'den kaleci Yaren Sözer ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladı ve 21 yaşındaki file bekçisini Erokspor'a kiraladı.

Medipol Başakşehir kulübü Yaren Sözer'i transfer ettikten sonra Spor Toto 3. Lig takımlarından Erokspor'a kiraladı. Başakşehir resmi internet sitesinden Yaren Sözer'in transferi açıklandı ve şu ifadelere yer verildi:
Kulübümüz, Melbourne City'den Yaren Sözer ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladı. Avustralya 20 yaş altı milli takımında da forma giymiş olan 1997 doğumlu genç kaleci, 3. Lig ekibi Erokspor'a kiralandı. Yeni transferimiz Yaren Sözer'e başarılar diliyoruz.
 

Yaren Sözer kimdir?


Yaren Sözer 21 yaşında. 1.88 boyundaki kalecinin Türkiye ve Avustralya vatandaşlığı bulunuyor. Yaren Sözer aynı zamanda Avustralya 20 yaş altı milli takımında da forma giyiyor. 

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"