comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Medipol Başakşehir FIFA'ya şikayet etti! 'Taksitler ödenmedi'

09 Eylül 2019, Pazartesi 19:24
Medipol Başakşehir FIFA'ya şikayet etti! 'Taksitler ödenmedi'

Medipol Başakşehir, Al Ittihad'a transfer olan Da Costa'nın bonservis taksitlerinin ödenmemesinden dolayı Suudi Arabistan kulübünü FIFA'ya şikayet etti. 

FutbolArena Dış Haberler - Medipol Başakşehir, Al Ittihad'ı FIFA'ya şikayet etti. Da Costa'nın Al Ittihad'a transferinden sonra ödemelerin zamanında yapılmaması nedeniyle Başakşehir kulübü Al Ittihad'ı FIFA'ya şikayet etti. 


Başakşehir Haberleri 9 Eylül 2019 Pazartesi


Başakşeh,r, 4.5 milyon euro'ya Al Ittihad'a transfer olan Da Costa'nın bonservis taksitlerinin ödenmediği gerekçesiyle Suudi kulübünü FIFA'ya şikayet etti. A Ittihad yönetimi bu konuda FIFA'dan bir mektup aldıklarını açıkladı. Ayrıca söz konusu açıklamada Al Ittihad yönetim kurulu derhal bu konunun çözülmesi ve FIFA tarafından herhangi bir ceza almamak adına harekete geçildiği ifade edildi. 

AL ITTİHAD'DAN FIFA VE BAŞAKŞEHİR'E CEVAP
Medipol Başakşehir'den 4.5 milyon euro karşılığında Suudi Arabistan'ın Al Ittihad takımına transfer olan Da Costa'nın bonservis taksitlerinin ödenmesi konusu, Arabistan kulübü tarafından sekteye uğrayınca, kulüp yönetimi FIFA'dan gelen mektup sornası acil toplanma kararı aldı. Al Ittihad kulübü ise konunun en kısa zamanda çözüleceği yönünde bir cevap yazdı. 

Medipol Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"