comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Mahmut Tekdemir'in ağlatan anısı: 'Yırtık ayakkabımla geldim'

25 Temmuz 2020, Cumartesi 21:13
Mahmut Tekdemir'in ağlatan anısı: 'Yırtık ayakkabımla geldim'

Medipol Başakşehir futbolcusu Mahmut Tekdemir'in 16 yıl önce kulübe geldiği ilk günkü hikayesini anlatırken gözleri doldu. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir'in eski adıyla İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a 16 yıl önce gelen ve uzun yıllardır forma giyen Mahmut Tekdemir, NTV %100 Futbol programında duygulandıran hikayesini anlattı. 

Şampiyon olduktan sonra 16 yıl önce kulübe geldiği ilk günü hatırladığını söyleyen Mahmut Tekdemir, o gün yaşadıklarını ve hikayesini anlattı. 
"Şampiyon olduktan sonra eve giderken, arabada tek başımayım. Duygulandım. 16 yıl öncesi bu kulübe geldiğim gün aklıma geldi. Ayakkabım yırtıktı. İçine sokuyordum görünmesin diye. Kimse bana gülmesin, kimse benimle alay etmesin diye."

Göksel Gümüşdağ ise bu hikayenin ardından "Tüylerim diken diken oldu" dedi ve geçtiğimizg ünlerde Mahmut Tekdemir ile konuşurken eski günleri hatırladıklarını belirterek Süper Lig'e ilk yükseldikleri zamanı anlattı. 

"HAVLU SERİP YERDE YATMIŞTI"

Göksel Gümüşdağ, "Süper Lig'e yükselmiştik. Bir oyuncu aldık. Tesisler daha bitmedi. Bana dediler ki, 'Başkanım yatıracak yer yok' Dedim ki, 'Mahmut'a söyleyin yere havlu serip yatsın'. Kime nazımız geçer? Evladımıza. Bu çocuk oralardan geldi. Mahmut, evladımız." diyerek milli futbolcunun hikayesini bu sözlerle dile getirdi. 

Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!