comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Mahmut Tekdemir'e taraftarlardan özel ödül

31 Mart 2024, Pazar 17:52
Mahmut Tekdemir'e taraftarlardan özel ödül

RAMS Başakşehir Fan Token'ına sahip futbolseverler arasında seçilen bir taraftar  Mahmut Tekdemir ile bir araya gelerek oyuncuya ödülünü takdim etti.

RAMS Başakşehir'in Trendyol Süper Lig'in 29. Haftasında kendi evinde Antalyaspor'a karşı oynadığı karşılaşmasında Turuncu-Lacivertli formayla 500. maçına çıkan Mahmut Tekdemir'e taraftarlardan özel hatıra ödülü organize edildi. Tekdemir, profesyonel kariyerinde tek bir takım forması ile 500 maça çıkan futbolculardan biri oldu.

SOCIOS.COM UYGULAMASI ÜZERİNDEN SEÇİLEN TARAFTAR, MAHMUT TEKDEMİR'E ÖDÜLÜ TAKDİM ETTİ
RAMS Başakşehir'in partneri ve dünyanın en büyük taraftar etkileşim platformu Socios.com uygulaması üzerinden RAMS Başakşehir Fan Token'ına sahip futbolseverler arasında seçilen bir taraftar Mahmut Tekdemir ile bir araya gelerek oyuncuya ödülünü takdim etti. Kulüp binasında organize edilen etkinlikte hayranı olduğu oyuncu ile tanışma fırsatını yakalayan Batuhan Kara, formasını imzalatma ve birlikte fotoğraf çektirme fırsatını da yakaladı.

Bugüne kadar birçok farklı oylama ve etkileşim ile Başakşehir Fan Token sahiplerine ayrıcalıklar tanıyan Socios.com ekosisteminde Türkiye dışından 132 farklı ülkeden RAMS Başakşehir'i favori takımı olarak seçen ve Fan Tokenını sahibi taraftar yer alıyor. Taraftarlar daha önce Piatek'in gol şarkısı, Fatih Terim Stadı'ndaki korner bayraklarının dizaynını ve ayın oyuncusunu seçmişlerdi. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!