comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Ludogorets hocası Dimitrov'dan Başakşehir maçı itirafı: 'Eğer...'

14 Eylül 2017, Perşembe 22:38
Ludogorets hocası Dimitrov'dan Başakşehir maçı itirafı: 'Eğer...'

Ludogorets Teknik Direktörü Dimitar Dimitrov, Başakşehir maçı sonrasında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Ludogorest Teknik Direktörü Dimitar Dimitrov, Medipol Başakşehir ile golsüz berabere kaldıkları maçın ardından basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Bulgar teknik adam takımdaki eksik futbolcularının olduğundan dolayı beraberlik sonucunun doğal olduğunu belirterek, “Marcelinho ve Virgil Misidjan olsaydı farklı olurdu” dedi.


Başakşehir 0-0 Ludogorets Dimitar Dimitrov'un basın toplantısında açıklamaları


Ludogorest, UEFA Avrupa Ligi C Grubu ilk maçında deplasmanda karşılaştığı Medipol Başakşehir ile 0-0 berabere kaldı. Müsabaka sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Ludogorest Teknik Direktörü Dimitar Dimitrov, “Bizim istediğimiz maçı kazanmaktı. Başakşehir'in gücünü biliyorduk. Maça güvencesiz başladık. O dakikalarda inisiyatif karşı tarafındı. 12 ile 25 dakikası arasında karşılaşmaya girdik. O zaman kaleye 4 tane şut attık. İlk yarının sonuna doğru maç eşit şekilde devam etti. İkinci yarının başında bizim net pozisyonumuz oldu. Paulo kaleci ile karşı karşıya kaldı. Ondan sonra oyun kalitesi düştü. Bizim futbolcularımızda fizik açısından düşmeler başladı. Sonra savunmada iyiydik. Sonunda gücümüz tükendi. Marcelinho ve Virgil Misidjan olsaydı farklı olurdu. Bu sonuç doğaldır” diye konuştu.

"HOFFENHEIM MAÇI BİZİM İÇİN BAŞLANGIÇ OLACAK"
Gruptaki şanslarının sorulması üzerine Dimitrov, “Şansımızın ne olduğunu söylemem zor. Hoffenheim, Braga ve Başakşehir hızlı takımlar. Benim için önemli olan Hoffenheim ile evimizdeki maç. O maçı kazanırsak gruptan çıkmak için iyi bir şansımız olacak. O maç bizim için başlangıç olacaktır” şeklinde konuştu.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.