comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Kaya Çilingiroğlu'ndan Arda Turan'a: 'Kendini Vahşi Batı'da sanıyor'

09 Kasım 2018, Cuma 16:48
Kaya Çilingiroğlu'ndan Arda Turan'a: 'Kendini Vahşi Batı'da sanıyor'

Kaya Çilingiroğlu şarkıcı Beryak ie yaşadığı kavgayla gündem olan Arda Turan ile ilgili yorumlarda bulundu.

FutbolArena - İş adamı ve spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, Kanal D ekranlarında katıldığı magazin programında Arda Turan'ın şarkıcı Berkay Şahin ile yaşadığı kavga hakkında konuştu. Arda Turan'ın korumalarıyla gezerek kendisini Vahşi Batı'da sandığını belirten Kaya Çilingiroğlu, Berkay hakkında da ilginç yorumlarda bulundu. 

"ARDA KENDİNİ VAHŞİ BATI'DA ZANNEDİYOR"
"Bu olayın öncesi de var belli ki. Caner Erkin ile arda yakın arkadaş. Sonra Arda gece kulübünde bunu görünce intikam almak istemiş. Korumalarıyla gezince de kendini Vahşi Batı'da zannediyor. Silahla hastaneye gitmes zaten daha beter. Olayı hastaneye taşımak skandal. Arda, milli takımın kaptanı olmasa onu da kimse konuşmayacak. Ben veya çocuğum Berkay'ı mı izleyecek? Berkay ne iş yapıyor, hiç bilmem. Türkiye'nin gündemi bu mu?""MİLLİ TAKIM KAPTANI NEDEN SİLAH TAŞIR?" 

"Arda, milli takımın kaptanı ama Berkay'ın kaç tane şarkısı var? İbrahim Tatlıses, Türkan Şoray ve Kadir İnanır'dan sonra Türkiye'nin geldiği duruma bak. Bir milli takım kaptanı neden silah taşır? Silahı kim taşır biliyor musun o silahın cezasını yatabilecek biri taşır. Benim belimde silah var. Kafam attı, adamı vurdum. Cezaevinde yatabilecek cesaretim var mı benim? O silahı taşıyıp, cezaevinde yatmak her babayiğidin harcı değildir."

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"