comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

İrfan Can Kahveci, 2024 yılına kadar Medipol Başakşehir'de

23 Ağustos 2019, Cuma 19:19
İrfan Can Kahveci, 2024 yılına kadar Medipol Başakşehir'de

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Medipol Başakşehir, 24 yaşındaki orta saha oyuncusu İrfan Can Kahveci ile sözleşme uzattı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Medipol Başakşehir, adı transfer döneminde sık sık Fenerbahçe ile anılan oyuncusu İrfan Can Kahveci ile yeni sözleşme imzaladığı sosyal medya hesaplarından açıkladı.


Başakşehir Haber: İrfan Can Kahveci ile sözleşme imzalandı


Medipol Başakşehir başarılı orta saha oyuncusu İrfan Can Kahveci ile sözleşme imzaladı. Gelecek sezon sözleşmesi sona erecek olan ve adı transfer döneminde Fenerbahçe ile anılan İrfan Can Kahveci, Okan Buruk yönetimindeki Medipol

Medipol Başakşehir ile 2024 yılına kadar sözleşme uzattı. İrfan Can Kahveci'nin Medipol Başakşehir ile sözleşme uzatması, kulübün sosyal medya hesaplarından duyuruldu.

GEÇTİĞİMİZ SEZON NE YAPTI?

Geçtiğimiz sezon Medipol Başakşehir ile tüm kulvarlarda 37 karşılaşmada 2.744 dakika süre alan İrfan Can Kahveci, 4 gol 5 asistlik performans sergiledi. 1.76 boyunda olan İrfan Can Kahveci, 24 yaşında. Medipol Başakşehir, İrfan Can Kahveci'yi Gençlerbirliği ekibinden transfer etmişti.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!