comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Hasan Ali Kaldırım: "Real Madrid'e karşı oynamak isterim"

14 Ağustos 2020, Cuma 20:43
Hasan Ali Kaldırım:

Hasan Ali Kaldırım, taraftarların sorularını yanıtladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra Medipol Başakşehir'e transfer olan Hasan Ali Kaldırım taraftarların sorularını yanıtladı. 

Twitch chapeau_0 kanalına konuk olan Hasan Ali Kaldırım'ın açıklamaları şu şekilde:
Kariyerinde en iyi anlaştığın oyuncular kim?

"Play-station oynadığımız Kadlec vardı. O çok seviyordu. Ondan sonra sıkça oynamaya başladım. O sürekli online. Volkan Demirel FIFA'da iddialıdır. Ozan Tufan FIFA'da iyi değil ama.

En çok zorlandığın rakip?

Nani. Portekiz'e karşı beni bayaa zorlamıştı. Sonra Fenerbahçe'ye geldi zaten. İdmanlarda karşılaşmıştık çok fazla. Birlikte çok idman yapıyorduk. 

Mbappe'ye karşı oynamak nasıl duygu?

- Çok iyi bir oyuncu. Ben o dönem kariyerimin zirvesindeydim. Çok fittim. Ondan sonra sakatlık araya girdi. Sahalara erkan dönünce tekrarlandı. Takım halinde çok iyiydik o maçta. Çok güzel bir oyunla 3 puanı aldık. 

Volkan Demirel'in yeri bende çok farklı. Çok düzgün insan. Aile babası, karakterli ve tam bir lider. 

Şampiyonlar Ligi'nde hangi rakipleri istersin?

Bayern Münih olabilir. Real Madrid'e karşı oynamak isterim. Ben İspanya'da aynı zamanda Real Madrid taraftarıyım çünkü. Ancak Barcelona veya Liverpool gelse de hayır demem."

Unutamadığın derbi?

Vodafone Park'ta 3-0'dan getirdiğimiz 3-3 biten Beşiktaş derbisi. Galatasaray deplasmanında yenik durumdan çevirdiğimiz maçı da söyleyebilirim. Herkes Galatasaray'ı favoriyi gösteriyordu. 

Alex ile aran nasıldı?

Maalesef 2 ay beraber oynayabildik. 2 ay sonra ayrıldı. Ancak kendisi futbolcu ve insan olarak çok iyiydi. Keşke onunla daha uzun süre oynayabilseydim. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"