comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Göksel Gümüşdağ'dan sözleşmelerin TL'ye çevrilmesi hakkında açıklama

14 Eylül 2018, Cuma 18:18
Göksel Gümüşdağ'dan sözleşmelerin TL'ye çevrilmesi hakkında açıklama

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'dan dövizle yapılan sözleşmelerin 30 gün içinde TL'ye çevrilmesi konusunda açıklamada bulundu. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, kulübün resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Resmi Gazete'de yayınlanan “Dövizle yapılan sözleşmelerin otuz gün içerisinde TL'ye çevrilmesi” ile ilgili 85 no'lu Cumhurbaşkanlığı kararına katıldıklarını söyledi. 

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ'IN AÇIKLAMASI
Medipol Başakşehir Futbol Kulübü olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla bugün Resmi Gazete'de yayınlanan “Dövizle yapılan sözleşmelerin otuz gün içerisinde TL'ye çevrilmesi” ile ilgili 85 no'lu Cumhurbaşkanlığı kararına katılıyor ve futbol sektörünün çok ihtiyacı olduğu bu karar için teşekkür ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız ile Hazine ve Maliye Bakanımızın ekonomik reform yolunda atmış olduğu bu adımın sonuna kadar arkasındayız.

Türk milletinin kenetlendiği şu günlerde tüm kulüplerimizin ivedilikle bu kararı uygulayacağının ve Türk oyuncularla döviz üzerinden yapılan sözleşmelerin Türk Lirası'na çevrilmesi gerektiğinin hiçbir tartışmaya mahal vermeyecek şekilde açık ve net olduğunu belirtmek isterim.  Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Turu (18 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.