comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Göksel Gümüşdağ'dan İrfan Can Kahveci açıklaması

30 Ocak 2021, Cumartesi 13:05
Göksel Gümüşdağ'dan İrfan Can Kahveci açıklaması

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, İrfan Can Kahveci transferiyle ilgili konuştu.

FutbolArena - Başakşehir forması giyen İrfan Can Kahveci ile ilgili transfer görüşmeleri devam ediyor. Galatasaray'ın ardından Fenerbahçe'nin de talip olduğu milli futbolcuyla ilgili Göksel Gümüşdağ açıklamalarda bulundu. A Spor yorumcusu Serhan Türk, Gümüşdağ ile arasında geçen konuşmayı anlattı.

"İRFAN CAN İÇİN GÖRÜŞMELERİMİZ SÜRÜYOR"
Transfer hakkında konuşan Göksel Gümüşdağ, "Fenerbahçe ile görüştük ve daha sonra bir kez daha görüşmek için sözleştik. Takasta söz konusu. Onlar kendi tekliflerini sundu. Biz de teklifimizi sunduk. Fenerbahçe veya Galatasaray transfere daha yakın diyemem. Ama Galatasaray teklif yaptı, bir daha yapmadı. İki taraf da İrfan'ı çok istiyor. Ben de şu anda hoca arayışındayım. İrfan Can için de görüşmelerimiz sürüyor. En kısa zamanda çözülür" ifadelerini kullandı.

FATİH TERİM: "İRFAN CAN KAHVECİ'Yİ İSTİYORUZ"

"Kimsenin görüşmesi bizi ilgilendirmiyor. Demin de söyledim. Galatasaray bir oyuncuyu isterken eğer  Yönetimimiz Göksel bey ile görüşecek. Biz Galatasaray olarak oyuncunun önceliği Galatasaray değilse biz ilgilenmeyiz. İrfan Can Kahveci hem oyuncu, hem istediğimiz oyuncu, hem de beraberce istenilen bir durumdayız. İnşallah İrfan Can Kahveci Galatasaraylı olur. Olursa çok memnun olurum."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"