comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Göksel Gümüşdağ'dan flaş hakem tepkisi: 'İyi niyetli değil'

23 Eylül 2019, Pazartesi 23:24
Göksel Gümüşdağ'dan flaş hakem tepkisi: 'İyi niyetli değil'

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Beşiktaş maçının ardından hakem Suat Arslanboğa ve VAR hakemleri hakkında sert açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Süper Lig 5. haftasında oynanan Beşiktaş - Medipol Başakşehir müsabakası 1-1 sona erdi. Maçın ardından Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ hakem kararlarına sert tepki gösterdi. 

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, maçın ilk yarısında Douglas ve Guldbransen ile arasındaki mücadelede, futbolcuların Douglas'a kırmızı kart verilmesi yönündeki itirazı hakkında konuştu ve sert açıklama yaptı. 
Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, "Bugün konuşulacak çok şey var. Ancak ilk yarının son pozisyonunda düdüğü çalamayan ve VAR'a çağırmayan hakemlerin iyi niyetli olmayacağı kesin. Bu öyle bir pozisyon ki, bu dediğim düşünülmezse Türk futbolunda birçok şeyi kaybederiz. Türk futbolunu ayağa kaldırmakta zorlanırız." ifadelerini kullandı. 
 

Beşiktaş - Medipol Başakşehir maçı Suat Arslanboğa'nın Douglas - Guldbransen pozisyonu


Medipol Başakşehir futbolcuları, 45. dakikada Douglas ile Guldbransen arasında yaşanan pozisyonda Başakşehir futbolcuları bariz gol şansından kırmızı kart bekledi. Hakem Suat Arslanboğa'nın Beşiktaş lehine faul verdikten sonra ilk yarıyı bitirmesine Başakşehir cephesi büyük tepki gösterdi. 

İlk yarının bitmesiyle birlikte Medipol Başakşehir futbolcuları soluğu hakem Suat Arslanboğa'nın yanında aldı ve yoğun itirazlarda bulundu. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)