comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Göksel Gümüşdağ'dan EURO 2024 adaylığı açıklaması: ''Hazırız..''

26 Eylül 2018, Çarşamba 20:13
Göksel Gümüşdağ'dan EURO 2024 adaylığı açıklaması: ''Hazırız..''

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Türkiye'nin EURO 2024 adaylığı hakkında resmi internet sitesi aracılığı ile konuştu.

FutbolArena - Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ yarın kura çekimi yapılacak olan Euro 2024 adaylığı hakkında konuştu. Göksel Gümüşdağ, Türkiye'nin bu turnuvaya hazır olduğunu belirtirken önemli ifadeler kullandı.


Göksel Gümüşdağ'dan EURO 2024 adaylığı açıklaması


Medipol Başakşehir resmi internet sitesi aracılığı ile yapılan açıklamada Göksel Gümüşdağ yarın kura çekilişi olacak olan Euro 2024 adaylığı hakkında konuştu.

''TÜM KOŞULLAR YERİNE GETİRİLDİ''
''2024 Avrupa Şampiyonası'na ev sahipliği yapabilmek için Türkiye'nin tüm özelliklere sahip olduğunu, gerekli tüm koşuları yerine getirdiğini biliyor ve gönül rahatlığı ile iddia ediyorum ki, adil bir değerlendirme olduğu takdirde yarın Türkiye için çok mutlu ve gururlu bir gün olacaktır

Avrupa'daki stadların, tesislerin çoğuna ya bizzat gittim ya da yakından biliyorum. Futbola ilgili duyan herkesin teyid edeceği üzere tüm büyük şehirlerimizde, Avrupa ülkelerinin çoğunda bulunmayan modern ve büyük kapasiteli spor kompleksleri, stadyumlar ve spor salonları var. Ayrıca Türk halkının futbola ve bu tarz büyük organizasyonlara yoğun ilgisi var. Değerlendirme kriterleri profesyonelce olduğu takdirde kazanmamız işten bile değil.

Türkiye'nin spor organizasyonları konusundaki vizyonunu yansıtması ve yurt dışındaki itibarı için büyük önem arz eden bu kararın lehimize olacağına olan inancım tam.

Göksel Gümüşdağ''

Spor Toto Süper Lig takımları ile ilgili tüm gelişmelere Süper Lig sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Turkcell'in Goller Cepte uygulaması ile Süper Lig'in tüm maçlarından goller anında cebinize geliyor. TIKLAYIN!


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!